• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Zofia Zborowska  Podstrony: 1 [2] [3] [4] [5]
  Przeczytaj także...
  Zdaniem Freda! (ang. Fred: The Show, 2012) – amerykański serial komediowy stworzony przez Lucasa Cruikshanka. Wyprodukowany przez Varsity Pictures i The Collective.Misja Lanfeusta (tytuł org. Lanfeust Quest, 2013-2014) – francuski serial animowany wyprodukowany przez DACAPO Productions, DQ Entertainment i Gaumont Animation, powstały na podstawie francuskiej serii komiksowej z gatunku fantasy Lanfeust z Troy (fr. Lanfeust de Troy) autorstwa Scotcha Arlestona i Didiera Tarquina.

  Zofia Zborowska-Wrona (ur. 17 maja 1987 w Warszawie) – polska aktorka.

  Młodość[ | edytuj kod]

  Urodziła się 17 maja 1987 w Warszawie. W dzieciństwie uczyła się śpiewu. Aktorstwem zainteresowała się w wieku 15 lat. Była potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu. Trenowała jazz, balet, snowboard, pływanie, szermierkę, golfa oraz tenisa.

  Mordziaki – serial dla dzieci, który jest częściowo animowany (gdy postaci czytają książki), częściowo lalkowy (gdy występują główne postaci) oraz częściowo udziałem aktorów przed kamerą (gdy Mordziaki ukrywają się). Produkcja Studio Filmowe Se-ma-for na zamówienie Telewizji Polskiej w latach 1993–2000.Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.

  W 2010 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ponadto studiowała w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles.

  Podstrony: 1 [2] [3] [4] [5]
  Warto wiedzieć że... beta

  Na noże – polski serial obyczajowy w reżyserii Łukasza Jaworskiego i Julii Kolberger, emitowany na antenie TVN od 4 września do 27 listopada 2016.
  Let It Shine – amerykański film Disney Channel Original Movies. Pojawił się 15 czerwca 2012 w USA na kanale Disney Channel, zaś w Polsce 8 września tego samego roku.
  Brygada (ang. The Troop, 2009-2013) – kanadyjsko-amerykański serial komediowy opowiadający o losach grupy nastolatków, którzy zwalczają różne potwory. Serial został wyprodukowany przez Maxa Burnetta, Grega Coolidge’a oraz Chrisa Morgana. Premiera w USA miała miejsce 18 września 2009 roku, natomiast w Polsce na Nickelodeon Polska 19 czerwca 2010 roku. W marcu 2010 roku zapowiedziano produkcję drugiego sezonu serialu. W drugim sezonie do głównej obsady dołączy Malese Jow w roli Cadence Nash.
  Tajemnica zawodowa – polski serial obyczajowo-kryminalny, który będzie emitowany na antenie TVN od 17 lutego 2021 roku.
  Venom – zapowiedziany amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o postaci o tym samym imieniu wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię odpowiedzialny jest Ruben Fleischer, a za scenariusz Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel i Will Beall. W głównych rolach występują: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze i Reid Scott.
  Ten artykuł opisuje ważne wydarzenia w 2009 roku w grach komputerowych i wideo. Zapoznaj się również z: Historia gier komputerowych.
  Andrzej Wrona (ur. 27 grudnia 1988 w Warszawie) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. W sezonie 2013/2014 będzie grał w klubie PGE Skra Bełchatów.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.793 sek.