• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Warner Bros. Television Studios  Podstrony: [1] 2 [3]
  Przeczytaj także...
  The Hollywood Reporter - amerykańskie czasopismo poświęcone życiu i karierze gwiazd Hollywood. Ukazuje się od 1930 roku.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Lista produkcji studia[ | edytuj kod]
   Zobacz też kategorię: Seriale wytwórni Warner Bros. Television Studios.

  Jako Warner Horizon Television[ | edytuj kod]

   Zobacz też kategorię: Seriale wytwórni Warner Horizon Television.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Warner Bros. Enters Tv Field With Pact for ABC-TV Shows. „Broadcasting”, s. 112, 21 marca 1955. 
  2. Low Theatrical Revenues Pull Down Warner Bros. Revenue - Market Realist. marketrealist.com. [dostęp 2021-04-24].
  3. Bob Greenblatt, Kevin Reilly Out Amid Major WarnerMedia Restructuring (ang.). The Hollywood Reporter, 7 sierpnia 2020. [dostęp 2021-04-24].
  4. Nellie Andreeva: Steve Mosko Named Chairman Of Sony Pictures TV (ang.). Deadline, 28 września 2015. [dostęp 2021-04-24].
  5. James Rainey, Cynthia Littleton: After a Rough Film Year, Can Kevin Tsujihara Lead Warner Bros. Back to the Top? (ang.). Variety, 24 listopada 2015. [dostęp 2021-04-24].
  6. Warner Bros. Consolidates Its TV Studios (ang.). The Hollywood Reporter, 10 sierpnia 2020. [dostęp 2021-04-24].
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji.


  Podstrony: [1] 2 [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.
  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.
  Variety - amerykański tygodnik rozrywkowy, wydawany od 1905 roku w Nowym Jorku. Magazyn założony został przez Sime Silvermana. Variety jest jednym z najpopularniejszych czasopism tego typu w USA.
  Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.007 sek.