• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Waco - Teksas  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Encyklopedia PWN – encyklopedia internetowa, oferowana – bezpłatnie i bez konieczności uprzedniej rejestracji – przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Encyklopedia zawiera około 122 tysiące haseł i 5 tysięcy ilustracji.Brazos (ang. Brazos River, pierwotnie hiszp. Rio Brazos de Dios) – rzeka w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych, w stanie Teksas. Jej długość wynosi 2060 km, a dorzecze ma 118 tys. km².
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Waco, [w:] Encyklopedia PWN [online] [dostęp 2021-08-27].
  2. US Census Bureau.
  3. Waco Tennis Showdown – A UTSA Pro Circuit Event [dostęp 2017-12-11] [zarchiwizowane z adresu 2017-12-25].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Oficjalna strona internetowa Waco w Teksasie (ang.)
 • Hrabstwo McLennan – hrabstwo położone w USA w stanie Teksas. Utworzone w 1850 r. Siedzibą hrabstwa jest miasto Waco.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Drzewo życia (ang. The Tree of Life, 2011) – amerykański dramat filmowy z elementami kina science-fiction w reżyserii i według scenariusza Terrence’a Malicka.
  Terrence Malick (ur. 30 listopada 1943 w Waco) – amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Debiutował w 1973 filmem Badlands. Opowiedział w nim historię, opartą na prawdziwych wydarzeniach z 1958, pary młodocianych zabójców przemierzających pustynie Montany oraz Dakoty i z zimną krwią mordujących ludzi spotkanych po drodze.
  Miasto (od prasłow. „местьце", „mě́sto"–„miejsce”) – historycznie ukształtowana jednostka osadnicza charakteryzująca się dużą intensywnością zabudowy, małą ilością terenów rolniczych, ludnością pracującą poza rolnictwem (w przemyśle lub w usługach) prowadzącą specyficzny miejski styl życia.
  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
  Hrabia Monte Christo (ang. The Count of Monte Cristo) – film kostiumowy z 2002 roku. Adaptacja powieści Aleksadra Dumasa o takim samym tytule.
  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.
  Jennifer Love Hewitt (ur. 21 lutego 1979 w Waco, w stanie Teksas) – amerykańska aktorka, producentka filmowa i piosenkarka.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.012 sek.