Uttlesford

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uttlesforddystrykt w hrabstwie Essex w Anglii.

Chrishall – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 42 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 61 km na północ od Londynu.Flitch Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 15 km na północ od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Great Dunmow
 • Saffron Walden
 • Thaxted
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Arkesden, Ashdon, Aythorpe Roding, Bannister Green, Barnston, Berden, Birchanger, Broxted, Chrishall, Clavering, Debden, Elmdon, Elsenham, Farnham, Felsted, Flitch Green, Great Canfield, Great Chesterford, Great Easton, Great Hallingbury, Great Sampford, Hadstock, Hatfield Broad Oak, Hatfield Heath, Henham, High Easter, Langley, Little Bardfield, Little Chesterford, Little Dunmow, Little Easton, Little Hallingbury, Little Walden, Littlebury, Manuden, Manwood Green, Newport, Quendon, Quendon and Rickling, Sewards End, Stansted Mountfitchet, Stebbing, Strethall, Takeley, Wendens Ambo, Wicken Bonhunt, Wimbish.

  Berden – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 34 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 53 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 427 mieszkańców.Strethall – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 40 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 62 km na północ od Londynu.
  Debden – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 31 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 59 km na północny wschód od Londynu.Quendon – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 31 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 450 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Stansted Mountfitchet - wieś w hrabstwie Essex, w Anglii, w pobliżu granicy z hrabstwem Hertfordshire. Miejscowość położona jest 55 km na północ od Londynu. W 2001 zamieszkiwało ją 5 533 osób.
  Bannister Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 13 km na północ od miasta Chelmsford i 56 km na północny wschód od Londynu.
  Birchanger – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 26 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 48 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 987 mieszkańców.
  Hatfield Broad Oak – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 20 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 44 km na północny wschód od Londynu.
  Broxted – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 25 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 526 mieszkańców.
  Great Hallingbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 24 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 43 km na północny wschód od Londynu.
  Little Dunmow – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Uttlesford. Leży 16 km na północ od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu.

  Reklama