• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The Wanted  Podstrony: [1] 2 [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Manchester – miasto (city) w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie metropolitalnym Greater Manchester. W sensie formalnym stanowi samodzielny dystrykt metropolitalny.Zespół muzyczny, grupa muzyczna – grupa wykonawców muzycznych wspólnie wykonujących muzykę z wykorzystaniem głosów (zespół wokalny), instrumentów muzycznych (zespół instrumentalny) lub jednocześnie głosów i instrumentów (zespół wokalno-instrumentalny).
  Dyskografia[ | edytuj kod]

  Albumy[ | edytuj kod]

  Single[ | edytuj kod]

  Członkowie zespołu[ | edytuj kod]

 • Max George (pełne nazwisko Maximillian Alberto George, ur. 6 września 1988) dorastał w Manchesterze, miał za sobą przed wstąpieniem do The Wanted występy w pięcioosobowym boysbandzie Avenue, z którym w 2006 wziął udział w 3. edycji programu X Factor. Ze względu na złamanie umowy grupa została relegowana z programu. Singel grupy „Last Goodbye” uzyskał 50. miejsce na UK Singles Chart. W 2009 roku Avenue zostało rozwiązane. George w 2009 jeszcze gdy był członkiem Avenue wziął udział w nagiej sesji dla magazynu AXM’s w celu wspierania badań nad rakiem.
 • Nathan James Sykes (ur. 18 kwietnia 1993) dorastał w Gloucester ze swoją matką i młodszą siostrą. Zaczął śpiewać i występować w wieku 6 lat. Gdy miał 11 lat zaczął naukę w szkole teatralnej Sylvia Young’s Theatre School. Jako dziecięcy piosenkarz zwyciężał w różnych konkursach, w tym „Britney Spears’s Karaoke Kriminals” w 2003 roku, The Cheltenham Competitive Festival of Dramatic Art również w 2003. Zagrał w brytyjskim show Ministry of Mayhem w 2004. Jest najmłodszym członkiem zespołu.
 • Siva Kaneswaran (pełne nazwisko Siva Stephen Michael Kaneswaran, ur. 16 listopada 1988) dorastał w Dublinie. Pracował wcześniej jako model i wystąpił w serialu telewizyjnym Rock Rivals. Ma brata bliźniaka oraz szóstkę innego rodzeństwa. Od 5 roku życia wychowywał się wraz z matką i rodzeństwem, ponieważ jego ojciec zmarł.
 • Jay McGuiness (właśc. James McGuiness, ur. 24 lipca 1990) dorastał w Newark-on-Trent. Uczęszczał do szkoły katolickiej Holy Trinity Roman Catholic School. W wieku 13 lat zaczął naukę w Charlotte Hamilton School of Dance. Ma czwórkę rodzeństwa.
 • Tom Parker (pełne nazwisko Thomas Anthony Parker, ur. 4 sierpnia 1988) dorastał w Bolton. Naukę gry na gitarze zaczął w wieku 16 lat. Następnie udał się na przesłuchanie do X Factor, jednak nie przeszedł pierwszego etapu. Studiował geografię na Manchester Metropolitan University. Porzucił studia dla kariery piosenkarza. Zanim dostał się do The Wanted był członkiem zespołu Take That II. Jest najstarszym członkiem zespołu.
 • UK Singles Chart – notowania opracowywane przez The Official Charts Company, w oparciu o aktualną sytuację na brytyjskim rynku muzycznym. Obejmują one okres od niedzieli (godz. 0:01) do soboty (północ) każdego tygodnia, a sporządzone na podstawie otrzymanych danych listy drukowane są w magazynie Music Week oraz publikowane w Internecie na stronie internetowej radia BBC Radio 1. Dane dotyczące sprzedaży poszczególnych singli czy albumów pochodzą ze współpracy z ok. 6,500 sklepów oraz części internetowych stron, oferujących muzykę cyfrowo. W przeciwieństwie do amerykańskich zestawień statystyki radiowe i telewizyjne nie są brane pod uwagę przy tworzeniu notowań.Dublin (angielska wymowa: [dʌblɪn] lub [dʊblɪn]; irl. Baile Átha Cliath, wym. [bˠaʲlə a:hə klʲiəh]) – stolica i największe miasto Irlandii, położone w prowincji Leinster.


  Podstrony: [1] 2 [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji.
  Big Time Rush zespół – amerykański serial komediowy emitowany przez kanał Nickelodeon, VIVA Polska Nickelodeon HD oraz TVP1.
  The X Factor – międzynarodowy format telewizyjny typu talent show, oparty na licencji brytyjskiej stacji telewizyjnej BBC Worldwide. Zadebiutował we wrześniu 2004 na kanale BBC One, również pod nazwą The X Factor.
  Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.
  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
  Bolton – miasto w Wielkiej Brytanii (Anglia), położone w hrabstwie metropolitarnym Greater Manchester, w dystrykcie (unitary authority) Bolton. W 2001 roku miasto liczyła 139 403 mieszkańców
  Londyn (ang. London) – miasto w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, stolica tego państwa, a także stolica Anglii.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.014 sek.