• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The Circus Starring: Britney Spears  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  ...Baby One More Time – pierwszy singel amerykańskiej piosenkarki, Britney Spears, pochodzący z jej debiutanckiego albumu ... Baby One More Time wydanego w 1999 roku. Singiel sprzedał się w nakładzie 9,1 mln egzemplarzy.Kristinia DeBarge - (ur. 8 marca 1990) jest amerykańską piosenkarką pop i R&B. Jej ojciec, James DeBarge, był członkiem oraz założycielem grupy grającej R&B, DeBarge w 1980 r.

  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH
  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Britney podczas wykonywania piosenki „Circus”
  Spears z piosenką „Radar
  Britney w piosence „Everytime”
  „Hot As Ice”
  Womanizer
  „Me Against The Music”
  Toxic

  „The Circus Starring: Britney Spears” jest to światowa trasa promująca szósty, studyjny album piosenkarki Britney SpearsCircus”. Artystka podczas wywiadu w radiu Z100 wyznała, iż bardzo zależy jej na rozpoczęciu koncertowania w 2009. Od 5 grudnia bilety na występy Britney były dostępne w sprzedaży.W sumie sprzedało się 1 521 915. W ramach trasy odbyło się 97 koncerty:

  "Radar" to piosenka electropop stworzona przez Christiana Karlssona, Pontusa Winnberga, Henrika Jonbacka, Balewa Muhammada, Candice Nelson, Ezekiela Lewisa i Patricka Smitha na piąty album studyjny amerykańskiej wokalistki pop Britney Spears, Blackout (2007). W roku 2008 umieszczony został na oficjalnej liście utworów krążka Circus jako międzynarodowy utwór bonusowy. Wyprodukowana przez Bloodshy & Avant oraz The Clutch, piosenka wydana została jako czwarty singel promujący wydawnictwo dnia 23 czerwca 2009.Break the Ice – piosenka autorstwa Nate’a „Danja” Hillsa, Marcelli „Ms. Lago” Araica, Keri Hilson i Jamesa Washingtona dla amerykańskiej piosenkarki Britney Spears. Została wyprodukowana przez Nate’a Hillsa na piąty album studyjny Spears Blackout (2007). Oficjalnie ogłoszona została jako trzeci singel na oficjalnej stronie wokalistki, a swoją premierę odnotowała 3 marca 2008 roku w Stanach Zjednoczonych w tamtejszym radio.
 • 53 w Stanach Zjednoczonych
 • 8 w Kanadzie
 • 22 w Europie (9 w Wielkiej Brytanii, 3 we Francji, po 2 w Irlandii, Szwecji, Rosji, po 1 w Belgii, Danii, Finlandii i Niemczech)
 • 14 w Australii
 • W związku z faktem, iż poprzednia płyta wokalistki - „Blackout” nie była promowana trasą, Britney na trasie wykonywała kilka utworów z niej pochodzących..

  Madonna, właśc. Madonna Louise Veronica Ciccone (ur. 16 sierpnia 1958 w Bay City) – amerykańska artystka, przede wszystkim piosenkarka (głównie popowa i taneczna), ale także autorka i producentka muzyki, tancerka, osobowość filmowa (aktorka, reżyserka, scenarzystka, producentka), pisarka, projektantka ubrań, przedsiębiorca i filantrop. Pod koniec lat 70. przeniosła się z rodzinnego miasta do Nowego Jorku w celu rozpoczęcia kariery tancerki nowoczesnej, jednak tam ukierunkowała się na muzykę. Początkowo grała w zespołach, a potem rozpoczęła karierę solową, w 1983 roku wydając debiutancki album Madonna. Kolejne jej płyty spotykały się z olbrzymim sukcesem komercyjnym i wysokimi wynikami sprzedaży, a single stawały się przebojami. Artystka wpłynęła nie tylko na rozwój muzyki popowej, ale i mody oraz pojęć koncertu i teledysku, stając się ikoną popkultury; zasłynęła ze skandali na tle seksualnym i religijnym. Upowszechniła model piosenkarki łączącej muzykę z wizerunkiem scenicznym oraz gwiazdy-businesswoman. Jej kariera i sukcesy trwają nieprzerwanie do dziś, a sama Madonna nazywana jest „królową popu”."If U Seek Amy" – trzeci singel amerykańskiej piosenkarki Britney Spears pochodzący z jej szóstego studyjnego albumu Circus. Utwór został napisany przez Maksa Martina – autora dwóch innych dzieł piosenkarki, m.in. "...Baby One More Time" i "Oops!... I Did It Again". Piosenka została wybrana na trzeci singiel promujący nową płytę dzięki głosom fanów – 26% w ankiecie zorganizowanej na oficjalnej stronie piosenkarki.
 • Producent trasy: Jamie King
 • Producent muzyczny: Simon Ellis
 • Choreografowie: JaQuel Knight, Tony Testa, Dreya Weber, Rujuta Vaidya
 • Menedżerowie: Larry Rudolph, Adam Leber
 • Stylista: William Baker
 • 3 marca Britney rozpoczęła trasę koncertem w Nowym Orleanie.

  Podczas show gwiazda prezentowała się w kilkunastu różnych strojach. W czasie koncertów artystka śpiewała między innymi unosząc się na dużym parasolu, poruszając się rowerem, tańcząc przy rurze, a także asystując przy magicznych sztuczkach.

  Występy Britney oglądały z widowni takie gwiazdy jak Madonna czy Fergie. Na koncercie w Los Angeles na widowni zasiadły: Victoria Beckham, Avril Lavigne, Queen Latifah, Jaime King, Perez Hilton, Brittany Snow i Amanda Bynes. Na kolejnym, drugim już koncercie w Los Angeles pojawili się: Rihanna, Lindsay Lohan, Jaime Pressly, Howie Dorough, Gabrielle Union, Nicole Richie oraz Ron Jeremy. Na jednym z koncertów pojawiła się też Kim Kardashian. Show w Las Vegas oglądali: Paris Hilton, Nicky Hilton, Megan Fox, Carmen Electra oraz Pauly Shore.

  Brittany Snow (ur. 9 marca 1986 w Tampa, USA) – amerykańska aktorka i piosenkarka. Wystąpiła m.in. w filmach "John Tucker musi odejść", "Lakier do włosów", "Bal maturalny" czy trylogii "Pitch Perfect". Megan Denise Fox (ur. 16 maja 1986 w Oak Ridge w stanie Tennessee) – przezywana Foxy Megan, amerykańska aktorka i modelka, zagrała między innymi w dwóch pierwszych częściach Transformers. W 2008 uznana przez czytelników magazynu "FHM" za najseksowniejszą kobietę świata.

  W ramach trasy Spears miała 24 lipca 2009 odwiedzić Polskę, ale 14 lipca koncert odwołano z powodu niespełnienia przez polskiego organizatora warunków narzuconej umowy.

  Support[ | edytuj kod]

 • The Pussycat Dolls (Ameryka Północna, marzec-maj)
  1. Don't Cha
  2. Beep
  3. I Don't Need a Man
  4. I Hate This Part
  5. Buttons
  6. Whatcha Think About That
  7. Jai Ho (You Are My Destiny)
  8. Stickwitu
  9. When I Grow Up
 • Ciara (Londyn oraz Ameryka Północna (sierpień-wrzesień wraz z Kristinią DeBarge i One Call))
  1. „Go Girl” (intro)
  2. „High Price”
  3. „I'm On”
  4. Like a Boy
  5. Goodies
  6. Love Sex Magic
  7. Get Up
  8. Takin’ Back My Love
  9. Lose Control
  10. 1, 2 Step
  11. „Work"
 • Sliimy (Francja)
 • Ranetki (Rosja)
 • Cascada (Niemcy)
 • DJ Havana Brown (Francja, Belgia, Dania, Australia)
 • I Hate This Part – piosenka pop stworzona przez Lucasa Secona, Wayne’a Hectora, Jonasa Jeberga i Cutfathera na drugi album studyjny The Pussycat Dolls, Doll Domination (2008). Wyprodukowany przez Jeberga oraz Cutfathera, utwór wydany został jako trzeci singel promujący krążek dnia 7 października 2008 w Australii. Toxic – drugi studyjny singel amerykańskiej wokalistki Britney Spears. Wydawnictwo było drugim singlem promującym czwarty studyjny album zatytułowany In the Zone, wydane zostało w pierwszym kwartale 2004 roku nakładem wytwórni Jive Records. Utwór skomponowali Cathy Dennis, C. Karlsson, P. Winnberg, H. Jonback w produkcji Bloodshy & Avant.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Howie D, właściwie Howard Dwaine Dorough (ur. 22 sierpnia 1973 roku w Orlando, na Florydzie) - jeden z wokalistów Backstreet Boys, a także aktor. Zagrał m.in. w serialach Sabrina, nastoletnia czarownica (1998, 2002) i Roswell (2000).
  Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance, tancerka i projektantka mody.
  Carmen Electra (właśc. Tara Leigh Patrick, ur. 20 kwietnia 1972 r. w Sharonville) – amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Była członkini The Pussycat Dolls.
  Alanis Nadine Morissette (ur. 1 czerwca 1974 w Ottawie) – kanadyjska wokalistka, muzyk, kompozytorka i autorka tekstów. Gra na harmonijce ustnej, instrumentach klawiszowych, flecie i gitarze.
  Lindsay Morgan Lohan, pseudonim Linds lub LiLo (ur. 2 lipca 1986 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka i wokalistka pop-rockowa.
  „Gimme More” – pierwszy singel amerykańskiej piosenkarki Britney Spears z jej piątego studyjnego albumu Blackout. Jest to pierwszy singel artystki zilustrowany teledyskiem od 2005 roku. Produkcją piosenki zajął się Nate „Danjahandz” Hills.
  Nicole Richie (właściwie Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.929 sek.