• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The CW  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]
  Przeczytaj także...
  The Hollywood Reporter - amerykańskie czasopismo poświęcone życiu i karierze gwiazd Hollywood. Ukazuje się od 1930 roku.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Primetime (sezon 2018–2019)[ | edytuj kod]

  17 maja 2018 roku, stacja The CW ogłosiła ramówkę na sezon 2018/2019

  Serial zaplanowane na mideseason 2018/2019:The 100, iZombie, In the Dark (serial telewizyjny), Roswell, w Nowym Meksyku oraz Jane the Virgin

  Primetime (sezon 2019–2020)[ | edytuj kod]

  16 maja 2019 roku, stacja The CW ogłosiła ramówkę na sezon 2019/2020

  Serial zaplanowane na mideseason 2019/2020:The 100, Katy Keene, In the Dark, Roswell, w Nowym Meksyku oraz DC’s Legends of Tomorrow

  Black Lightning – amerykański serial science fiction wyprodukowany przez Warner Bros. Television Akil Productions oraz DC Entertainment. Television, który został stworzony przez Tony Isabella i Trevora Von Eeden na podstawie na komiksów wydawnictwa DC Comics. Life Sentence – amerykański serial (dramat obyczajowy) wyprodukowany przez Warner Bros. Television, In Good Company, Doozer oraz CBS Television Studios, którego twórcami są Erin Cardillo i Richard Keith.Serial jest emitowany od 7 marca 2018 roku przez The CW

  Primetime (sezon 2020–2021)[ | edytuj kod]

  16 maja 2020 roku, stacja The CW ogłosiła ramówkę na sezon 2019/2020

  Serial zaplanowane na mideseason 2020/2021: In the Dark, Roswell, w Nowym Meksyku oraz DC’s Legends of Tomorrow, Supergirl Kung-fu oraz The Republic of Sarah

  Roswell, w Nowym Meksyku – amerykański serial (dramat, fantasy) wyprodukowany przez My So-Called Company, Bender Brown Productions, CBS Television Studios oraz Warner Bros. Television, który jest adaptacją serii książek z cyklu Roswell: W kręgu tajemnic autorstwa Melinda Metz. Serial jest emitowany od 15 stycznia 2019 roku przez The CW. W Polsce serial jest emitowany od 24 kwietnia 2019 roku przez HBO 3. Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.


  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  The 100 – amerykański, serial telewizyjny, dramat, sci-fi wyprodukowany przez Alloy Entertainment, CBS Television Studios oraz Warner Bros. Television.
  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
  Pasmo programowe – przedział czasowy w trakcie doby, określany przez nadawcę radiowego oraz telewizyjnego, będący integralnym elementem ramówki danej stacji. Poszczególne pasma programowe posiadają różną oglądalność/słuchalność. W konkretnych pasmach emitowane są programy telewizyjne/audycje radiowe o odmiennej treści, np. pasma edukacyjne, rozrywkowe, informacyjne.
  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.
  Riverdale – amerykański serial telewizyjny (młodzieżowy, obyczajowy, dramat, science fiction) wyprodukowany przez Berlanti Productions, Archie Comics, CBS Television Studios oraz Warner Bros. Television. Serial jest oparty na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. „Riverdale” jest emitowany premierowo od 26 stycznia 2017 roku na The CW, a każdy odcinek w ciągu doby od premiery pojawia się w serwisie Netflix. 9 marca 2017 stacja The CW ogłosiła zamówienie 2 sezonu. Premiera 2 sezonu emitowana jest od 11 października 2017 roku. W 2018 roku sezon 3 został oficjalnie potwierdzony .
  Hart of Dixie – amerykański serial komediowo-dramatyczny, który zadebiutował na antenie The CW 26 września 2011 roku. Twórcą serialu jest Leila Gerstein.
  Supergirl – amerykański serial science fiction wyprodukowany przez Berlanti Productions, DC Entertainment oraz Warner Bros. Television. Serial jest adaptacją komiksu o tym samym tytule autorstwa Otto Bindera oraz Ala Plastino, wydawanego przez DC Comics. Producentami wykonawczymi są Greg Berlanti, Ali Adler oraz Andrew Kreisberg. Premierowy odcinek serialu został wyemitowany 26 października 2015 roku przez CBS.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.169 sek.