• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Tewkesbury - borough

  Przeczytaj także...
  Stoke Orchard – osada w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 13 km na północny wschód od miasta Gloucester i 146 km na zachód od Londynu.Northway – osada i civil parish w Anglii, w Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. W 2011 civil parish liczyła 5080 mieszkańców.
  Hasfield – wieś i civil parish w Anglii, w Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. W 2011 civil parish liczyła 131 mieszkańców. Hasfield jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Hasfelde.

  Tewkesburydystrykt w hrabstwie Gloucestershire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 81 943 mieszkańców.

  Boddington – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 9 km na północny wschód od miasta Gloucester i 148 km na zachód od Londynu.Alstone – osada w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 21 km na północny wschód od miasta Gloucester i 142 km na zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Tewkesbury
 • Winchcombe
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alderton, Alstone, Apperley, Ashchurch, Ashleworth, Badgeworth, Bengrove, Bishop’s Cleeve, Boddington, Brockhampton, Buckland, Chaceley, Churchdown, Deerhurst, Down Hatherley, Dumbleton, Great Washbourne, Great Witcombe, Gretton, Hardwicke, Hasfield, Highnam, Hucclecote, Innsworth, Leigh, Little Washbourne, Longford, Maisemore, Minsterworth, Northway, Norton, Over, Oxenton, Prescott, Sandhurst, Shurdington, Snowshill, Southam, Stanton, Stanway, Staverton, Stoke Orchard, Teddington, Tirley, Toddington, Tredington, Twyning, Uckington, Walton Cardiff, Woodmancote i Wormington.

  Staverton – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 8 km na północny wschód od miasta Gloucester i 148 km na zachód od Londynu.Deerhurst – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 11 km na północ od miasta Gloucester i 151 km na zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. 2011 census results: how many people live in your local authority (ang.). The Guardian. [dostęp 2016-03-05].
  2. Tewkesbury (ang.). Ordnance Survey linked data. [dostęp 2016-03-05].
  3. Area: Tewkesbury (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-03-05]. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-03-15)].
  Teddington – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 20 km na północny wschód od miasta Gloucester i 144 km na zachód od Londynu.Snowshill – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 31 km na północny wschód od miasta Gloucester i 131 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Alderton – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 23 km na północny wschód od miasta Gloucester i 140 km na północny zachód od Londynu.
  Twyning – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 20 km na północ od miasta Gloucester i 151 km na północny zachód od Londynu.
  Sandhurst – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 5 km na północ od miasta Gloucester i 153 km na zachód od Londynu.
  Highnam – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. Leży 4 km na zachód od miasta Gloucester i 156 km na zachód od Londynu. Miejscowość liczy 2014 mieszkańców.
  Innsworth – osada i civil parish w Anglii, w Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. W 2011 roku civil parish liczyła 2468 mieszkańców.
  Walton Cardiff – osada w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Tewkesbury. W 2001 civil parish liczyła 1291 mieszkańców. Walton Cardiff jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Waltone.
  Hardwicke – przysiółek w Anglii, w Gloucestershire. Hardwicke jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Herdeuuic.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.812 sek.