Stylista

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Stylista (2008) – amerykański program typu reality show, wyprodukowany przez stację The CW o tematyce mody. Pomysłodawcą show jest Eli Holzman.

Reality show – typ programów telewizyjnych, w których z reguły występują osoby wcześniej niezwiązane zawodowo z telewizją. Osoby te w założeniu mają zachowywać się „naturalnie” przed kamerą w sztucznie zaaranżowanej, niekiedy ekstremalnej, sytuacji. Wiele z programów ma postać konkursu.Elle – ogólnoświatowy magazyn o tematyce związanej z kobietami, będący własnością francuskiej grupy Lagardère. Główne tematy to zdrowie, moda, uroda i rozrywka. Został założony przez Pierre’a Lazareffa i jego żonę Hélène Gordon w 1945. Tytuł po francusku znaczy „ona”.

Opis fabuły[ | edytuj kod]

Młodzi projektanci mody starają się o posadę w redakcji magazynu Elle. Aby ją uzyskać muszą się wywiązać z dwóch zadań: jedno z nich jest typowo asystenckie, drugie - redakcyjne. Każdy ich ruch obserwowany jest przez Anne Slowey, redaktor działu wiadomości ze świata mody.

The CW Television Network – amerykańska sieć telewizyjna nadająca od 18 września 2006 roku. Kanał powstał z połączenia dwóch sieci: The WB i UPN (United Paramount Network, niektóre z kanałów lokalnych zostały przejęte przez News Corporation, właściciela sieci Fox i stworzyły nową sieć MyNetworkTV). Właścicielami stacji są CBS Corporation (UPN) i Warner Bros. Entertainment (The WB). Podstawę ramówki stacji tworzą seriale dramatyczne, sitcomy i różnego rodzaju reality shows. Docelową grupą odbiorców, według przedstawicieli zarządu stacji, są przede wszystkim kobiety w wieku od 18 do 34 lat.


Podstrony: 1 [2] [3]
Reklama