• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • South Gloucestershire

  Przeczytaj także...
  Dyrham – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 16 km na wschód od miasta Bristol i 156 km na zachód od Londynu.Emersons Green – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 8 km na północny wschód od miasta Bristol i 165 km na zachód od Londynu.
  Swineford – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 10 km na wschód od miasta Bristol i 162 km na zachód od Londynu.

  South Gloucestershiredystrykt o statusie unitary authority w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire w Anglii.

  Cowhill – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 19 km na północ od miasta Bristol i 170 km na zachód od Londynu.Soundwell – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 6 km na północny wschód od miasta Bristol i 165 km na zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Bradley Stoke
 • Chipping Sodbury
 • Filton
 • Kingswood
 • Patchway
 • Thornbury
 • Yate
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abson, Acton Turville, Almondsbury, Alveston, Aust, Awkley, Badminton, Bagstone, Beach, Bitton, Bridgeyate, Cadbury Heath, Catbrain, Charfield, Charlton, Cheswick, Churchend, Civil Parish of Winterbourne, Coalpit Heath, Codrington, Cold Ashton, Compton Greenfield, Conham, Cowhill, Cromhall, Dodington, Duckhole, Dunkirk, Dyrham, Easter Compton, Elberton, Emersons Green, Engine Common, Falfield, Frampton Cotterell, Frenchay, Gaunt's Earthcott, Great Stoke, Hallen, Hambrook, Hanham, Harry Stoke, Hawkesbury Upton, Hawkesbury, Henfield, Hill, Hinton, Horton, Ingst, Iron Acton, Itchington, Kendleshire, Latteridge, Little Badminton, Little Sodbury, Little Stoke, Littleton-upon-Severn, Longwell Green, Marshfield, Mayshill, Milbury Heath, Morton, New Passage, Nibley, North Common, Northwick, Old Down, Old Sodbury, Oldbury Naite, Oldbury-on-Severn, Oldland, Oldland Common, Olveston, Over, Pennsylvania, Petty France, Pilning, Pucklechurch, Rangeworthy, Redwick, Rockhampton, Rudgeway, Severn Beach, Shepperdine, Siston, Soundwell, Stoke Gifford, Swineford, Tockington, Tormarton, Tortworth, Tytherington, Upton Cheyney, Wapley, Warmley, Watley's End, West Littleton, Westerleigh, Whitfield, Wick, Wickwar, Willsbridge, Winterbourne Down, Winterbourne.

  New Passage – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 14 km na północ od miasta Bristol i 175 km na zachód od Londynu.Little Sodbury – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 20 km na północny wschód od miasta Bristol i 154 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 101 mieszkańców.
  Marshfield – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 19 km na wschód od miasta Bristol i 152 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1900 mieszkańców.Redwick – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 15 km na północ od miasta Bristol i 176 km na zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Acton Turville – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 39 km na południe od miasta Gloucester i 150 km na zachód od Londynu.
  Tytherington – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 18 km na północny wschód od miasta Bristol i 163 km na zachód od Londynu.
  Easter Compton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 10 km na północ od miasta Bristol i 173 km na zachód od Londynu.
  Aust – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 17 km na północ od miasta Bristol i 173 km na zachód od Londynu.
  Hawkesbury Upton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 24 km na północny wschód od miasta Bristol i 152 km na zachód od Londynu.
  Littleton-upon-Severn – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 18 km na północ od miasta Bristol i 171 km na zachód od Londynu.
  Whitfield – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Gloucestershire, w dystrykcie (unitary authority) South Gloucestershire. Leży 21 km na północ od miasta Bristol i 163 km na zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.219 sek.