Selby (dystrykt)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Selbydystrykt w hrabstwie North Yorkshire w Anglii.

Appleton Roebuck – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 11 km na południowy zachód od miasta York i 272 km na północ od Londynu.Barlby – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 18 km na południe od miasta York i 262 km na północ od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Selby
 • Sherburn in Elmet
 • Tadcaster
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Acaster Selby, Appleton Roebuck, Balne, Barkston Ash, Barlby, Barlow, Beal, Biggin, Bilbrough, Birkin, Bolton Percy, Brayton, Brotherton, Burn, Burton Salmon, Byram cum Sutton, Camblesforth, Carlton, Catterton, Cawood, Church Fenton, Cliffe, Cridling Stubbs, Drax, Eggborough, Escrick, Fairburn, Great Heck, Hambleton, Hemingbrough, Hensall, Hillam, Kellington, Kirk Smeaton, Kirkby Wharfe, Little Smeaton, Monk Fryston, Newthorpe, Newton Kyme, North Duffield, Osgodby, Riccall, Ryther cum Ossendyke, Skipwith, South Milford, Stapleton, Stillingfleet, Stutton, Thorganby, Thorpe Willoughby, Towton, Ulleskelf, Walden Stubbs, Whitley, Wistow, Womersley.

  Tadcaster - miasto Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie Yorkshire and the Humber, w hrabstwie North Yorkshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 7 000 osób.Hemingbrough – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 23 km na południe od miasta York i 258 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 3571 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Catterton – osada w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 12 km na południowy zachód od miasta York i 277 km na północ od Londynu.Kirk Smeaton – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 37 km na południe od miasta York i 249 km na północ od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Cliffe – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 21 km na południe od miasta York i 260 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1143 mieszkańców.
  Bolton Percy – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 13 km na południowy zachód od miasta York i 272 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 305 mieszkańców.
  Hensall – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 29 km na południe od miasta York i 253 km na północ od Londynu.
  Walden Stubbs – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 36 km na południe od miasta York i 248 km na północ od Londynu.
  Camblesforth – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 26 km na południe od miasta York i 254 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1526 mieszkańców.
  Cridling Stubbs – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 32 km na południe od miasta York i 253 km na północ od Londynu.
  Towton – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Selby. Leży 15 km na południowy zachód od miasta York i 271 km na północ od Londynu.

  Reklama