Sander van Doorn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sander van Doorn (właśc. Sander Ketelaars; ur. 28 lutego 1979 w Eindhoven) – holenderski DJ i producent muzyczny. Założyciel wytwórni Doorn Records.

Eindhoven – miasto w południowej Holandii, w prowincji Brabancja Północna, nad rzeką Dommel (dorzecze Mozy). Powierzchnia wynosi 88,84 km², z czego 87,75 km² to ląd, a 1,09 km² to tereny zalane wodą. Miasto liczy 225 tys. mieszkańców (2012), co czyni je piątym pod względem ludności w Holandii. W skład aglomeracji wchodzą m.in. Valkenswaard, Veldhoven, Heeze, Best oraz Oirschot.Robbie Williams, właściwie Robert Peter Williams (ur. 13 lutego 1974 w Stoke-on-Trent w środkowej Anglii) – brytyjski wokalista, członek zespołu Take That.

Życiorys[ | edytuj kod]

Sander po raz pierwszy styczność z gramofonami miał na imprezie urodzinowej swojego kuzyna. Już po pierwszym spotkaniu z konsoletą i winylami zainteresował się nimi. W wieku 18 lat udał się po raz pierwszy do klubu Danssalon w Eindhoven, a rezydentem był wtedy Marco V, który wówczas grał klimaty bardziej podchodzące pod groove czy house. Po wizycie postanowił zmienić styl. Z hardcore przerzucił się na klimaty groove.

Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców. WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.

Jego rodzina prowadzi ‘rodzinny biznes’, więc wszyscy oczekiwali, że podąży śladami swojego brata, ale jego pasja do muzyki była bardzo silna. Skończył swoją edukację i pożyczył pieniądze od swojego brata, żeby kupić sprzęt do studia. Ojciec był trochę niezadowolony z poczynań syna, ale wsparł realizację jego marzeń. Produkcję muzyki zaczął po kupieniu groove boxa 303.

Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie. Hiszpańska Biblioteka Narodowa (Biblioteca Nacional de España) – największa biblioteka w Hiszpanii i jedną z największych na świecie. Znajduje się w Madrycie, a dokładnie przy Paseo de Recoletos.


Podstrony: 1 [2] [3]
Warto wiedzieć że... beta

Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.
Gemeinsame Normdatei (GND) – kartoteka wzorcowa, stanowiąca element centralnego katalogu Niemieckiej Biblioteki Narodowej (DNB), utrzymywanego wspólnie przez niemieckie i austriackie sieci biblioteczne.
Close My Eyes to elektroniczna piosenka holenderskiego DJ-a i producenta Sandera van Doorna, a także brytyjskiego wokalisty Robbie Williamsa. Utwór został wyprodukowany przez grupę Pet Shop Boys i Chrisa Zippela.

Reklama