• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • RTON Kisielice  Podstrony: [1] 2 [3]
  Przeczytaj także...
  TVP3 (TVP3 Regionalna, pot. Trójka, Program trzeci Telewizji Polskiej lub Regionalna Trójka) – kanał informacyjno-publicystyczny Telewizji Polskiej (TVP), funkcjonujący w latach 2002-2007; "połączona sieć skoordynowanych programów regionalnych tworzonych i rozpowszechnianych przez oddziały terenowe TVP, z pasmem wspólnym".Skróty: n.p.t.nad poziomem terenu oraz m n.p.t.metry nad poziomem terenu używane są przy mierzeniu wysokości względnej danego obiektu na Ziemi przy czym punktem odniesienia jest podstawa tego obiektu (rzut równoległy w kierunku siły grawitacji na powierzchnię terenu).
  Transmitowane programy[ | edytuj kod]

  Programy radiowe[ | edytuj kod]

  Programy telewizyjne – cyfrowe[ | edytuj kod]

  Nienadawane analogowe programy telewizyjne[ | edytuj kod]

  Programy telewizji analogowej wyłączone 28 listopada 2012 r.

  Podstrony: [1] 2 [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  EmiTel Sp. z o.o. – wiodący w Polsce operator radiodyfuzji i radiotelekomunikacji, świadczący także inne usługi telekomunikacyjne. Realizuje usługi na rzecz wielu naziemnych nadawców radiowo-telewizyjnych.
  Limża (niem. Limbsee) – wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim, w gminie Kisielice.
  Kisielice (niem. Freystadt in Westpreußen) – miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim, położone nad Gardeją, na Pojezierzu Iławskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Kisielice. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. elbląskiego. Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 16.
  Mostostal Zabrze S.A. – polskie przedsiębiorstwo budowlane z siedzibą w Zabrzu, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wraz z 5 spółkami zależnymi zajmuje się realizacją obiektów budowlanych, podwykonawstwem robót specjalistycznych, produkcją konstrukcji i materiałów budowlanych oraz usługami transportowymi.
  Ziemia (łac. Terra) − trzecia, licząc od Słońca, a piąta co do wielkości planeta Układu Słonecznego. Pod względem średnicy, masy i gęstości jest to największa planeta skalista Układu Słonecznego.
  Województwo warmińsko-mazurskie – jednostka podziału administracyjnego Polski, jedno z 16 województw. Położone jest w północno-wschodniej części kraju. Siedzibą wojewody i władz samorządu województwa jest Olsztyn. Obejmuje obszar 24 173,47 km², a w 2012 r. miało 1,45 mln mieszkańców.
  Radiowo-Telewizyjny Ośrodek Nadawczy – jest stacją nadawczą fal radiowych i telewizyjnych o mocy nie przekraczającej 2 kW. Nazwy tej używa się najczęściej w skrócie RTON dodając nazwę najbliższej miejscowości np. RTON Żórawina.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.006 sek.