• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Pro Dance  Podstrony: [1] [2] [3] 4
  Przeczytaj także...
  Music Ton – polska firma fonograficzna, powstała w 1999. Dyrektorem wytwórni został Wacław Wróbel, który poprzednio założył wraz z członkami zespołu Top One firmę Pro Dance. Do Music Tonu należeli ci sami artyści, co do poprzedniej wytwórni. Firma zakończyła działalność w 2001 roku z powodu coraz mniejszego zainteresowania muzyką disco polo oraz bankructwa wytwórni.The Best of Top One 1989–1999 – dwunasty album zespołu Top One wydany przez wytwórnię Pro Dance w 1999 roku. Album zawiera 12 utworów.
  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]
 • Pro Dance w bazie Discogs.com (ang.)


 • Podstrony: [1] [2] [3] 4  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  25 sierpnia jest 237. (w latach przestępnych 238.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 128 dni.
  Kaseta magnetofonowa (CC lub z ang. Compact Cassette – kaseta kompaktowa) to kaseta przeznaczona do magnetofonów kasetowych opracowana przez firmę Philips w 1963 roku. Służy również jako nośnik do przechowywania danych.
  Shazza, właściwie Magdalena Pańkowska (ur. 29 maja 1967 w Pruszkowie) – polska piosenkarka, niegdyś przedstawicielka nurtu disco polo, a obecnie dance, kompozytorka i aktorka. Znana z takich przebojów jak "Baiao Bongo", "Bierz co chcesz", "Egipskie noce" i "Tak bardzo zakochani". Zdobywczyni czterech złotych płyt i dwóch platynowych, sprzedała w Polsce ponad pół miliona albumów.
  Freedom – dziesiąty album zespołu Top One wydany przez wytwórnię Pro Dance w 1995 roku. Album zawiera 11 utworów.
  Najlepsze z najlepszych. Przeboje 1993 - 1999 – kompilacyjny album Shazzy z 1999 roku wydany nakładem Pro Dance. Album zawierał największe przeboje piosenkarki w nowych wersjach. Książeczka albumu została bogato ilustrowana ponad trzydziestoma prywatnymi zdjęciami Shazzy.
  Cezary Makiewicz (ur. 28 kwietnia 1963 roku w Węgorzewie) – jeden z twórców i wykonawców muzyki americana w Polsce. Znany jako autor tekstu i muzyki utworu „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”, która jest nieoficjalnym hymnem pikniku. Mieszka w Olsztynie.Honorowy obywatel miasta Mrągowo.
  Historia pewnej miłości– siódmy studyjny album Shazzy wydanej w 1998 roku. Płyta była zwrotem ku stylistyce dance.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.01 sek.