• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Plejada.pl  Podstrony: [1] 2 [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Katarzyna Cichopek (ur. 7 października 1982 w Warszawie) – polska aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Popularność zyskała dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" oraz dzięki udziałowi w programach: "Taniec z gwiazdami", "Jak Oni Śpiewają?" i "Tylko nas dwoje".Alicja Węgorzewska-Whiskerd (ur. 28 lutego 1967 w Szczecinie) – polska śpiewaczka operowa (mezzosopran). Jej specjalnością są „role spodenkowe”, tj. mężczyzn granych przez kobiety.
  Tematyka i materiały[ | edytuj kod]

  Serwis zajmuje się informowaniem o znanych osobach pojawiających się w środkach masowego przekazu, czyli tzw. celebrytach. Wybrane artykuły z serwisu są prezentowane także na stronie głównej Onetu.

  Na łamach serwisu ukazało się wiele wywiadów z osobistościami medialnymi, takimi jak m.in. Rafał Brzozowski, Katarzyna Cichopek, Cleo, Marek Dyjak, Anna Guzik, Robert Janowski, Agnieszka Kaczorowska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Jacek Kawalec, Kasia Kowalska, Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Michał Kwiatkowski, Anna Lewandowska, Ewelina Lisowska, Weronika Rosati, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Rylik, Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Stankiewicz, Justyna Steczkowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Iwona Szymańska-Pavlović, Nina Terentiew, Stefano Terrazzino, Izuagbe Ugonoh, Natasza Urbańska, Katarzyna Zielińska.

  Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. – spółka prawa handlowego, wydawca prasy. Istnieje od 1994 roku (do 2010 r. jako Axel Springer Polska Sp. z o.o.) i należy do grona największych wydawców prasy w Polsce. Od 2010 roku firma jest częścią międzynarodowej spółki mediowej Ringier Axel Springer Media AG (z siedzibą w Zurychu), która oprócz Polski działa również w Czechach, na Słowacji i w Serbii. Właścicielami Ringier Springer Media AG są: niemiecki koncern mediowy Axel Springer AG (50% udziałów) i szwajcarska spółka mediowa Ringier AG (50% udziałów).Wirtualne Media – polski portal informacyjny poświęcony telewizji, radiu, prasie, internetowi, reklamie, technologii, public relations i badaniom marketingowym.

  Na łamach serwisu publikowane były autorskie materiały wideo tworzone przez duet Mleko Pod Nosem (Tomasz Perczyński i Maciej Michalski): miniwywiady z cyklu Ogień pytań oraz seria materiałów Ścianka myśli – Polskie gwiazdy na podsłuchu, w której duet podkładał głos polskim osobowościom medialnym.

  Programy realizowane przez Plejada.pl[ | edytuj kod]

  Obecnie[ | edytuj kod]

  Plejada Live (Kwarantanna Live)[ | edytuj kod]

  Od marca 2020 redakcja realizuje cykl wirtualnych wywiadów z celebrytami, które przeprowadzane są zdalnie w związku z pandemią COVID-19. Program był emitowany „na żywo” za pośrednictwem wideokonferencji na Instagramie. Rozmowy przeprowadzał Marcin Cejrowski, od 1 czerwca prowadził je też Grzegorz Dobek, ówczesny wydawca serwisu, a od 23 czerwca – także Karolina Chibowska i Anna Szatybełko. 27 lipca program zmienił nazwę z Kwarantanna Live na Plejada Live. 3 lutego 2021 nadano ostatni odcinek programu.

  Barbara Kurdej-Szatan (ur. 22 sierpnia 1985 w Opolu) – polska aktorka teatralna i telewizyjna oraz wokalistka, prezenterka telewizyjna i celebrytka.Izuagbe Ugonoh (ur. 2 listopada 1986 w Szczecinie) – polski bokser, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, także aktor.

  Kiedyś[ | edytuj kod]

  Plejada na żywo[ | edytuj kod]

  Od czerwca do października 2016 redakcja realizowała cykl wideo wywiadów z celebrytami, które przeprowadzał Marcin Cejrowski. Rozmowy z cyklu Plejada na żywo były transmitowane „na żywo” poprzez fan page serwisu na Facebooku.

  Gwiazdy Cejrowskiego[ | edytuj kod]
  Marcin Cejrowski i Kasia Moś na nagraniu programu Gwiazdy Cejrowskiego, kwiecień 2017

  Od października 2016 do lipca 2018 redakcja realizowała program Gwiazdy Cejrowskiego, podczas którego Marcin Cejrowski przeprowadzał rozmowy z celebrytami.

  Agnieszka Rylik (ur. 21 stycznia 1974 w Kołobrzegu) – najbardziej utytułowana polska bokserka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka, pisarka i osobowość medialna. Kacper Kuszewski (ur. 21 czerwca 1976 w Słupsku) – polski aktor filmowy i dubbingowy, syn aktora Jarosława Kuszewskiego.
  Flesz Celebrycki Extra[ | edytuj kod]

  Od lipca 2016 do stycznia 2017 redakcja realizowała cykl wideo-wywiadów pod nazwą Flesz Celebrycki Extra, które przeprowadzała Anna Matusiak

  Redaktorzy naczelni[ | edytuj kod]

 • Karolina Korwin Piotrowska (od marca 2008 do lutego 2010)
 • Ewa Wojciechowska (od września 2010 do lutego 2013)
 • Magdalena Keler (od kwietnia 2013 do grudnia 2015)
 • pełniąca obowiązki Grażyna Olbrych (od stycznia do lutego 2016)
 • Marcin Cejrowski (od lutego 2016 do maja 2021)
 • Grzegorz Dobek (od maja 2021)
 • Wojciech Piotr Mann (ur. 25 stycznia 1948 w Świdnicy) – polski dziennikarz muzyczny, autor tekstów piosenek, współpracujący na stałe z Programem III Polskiego Radia.Stefano Terrazzino (ur. 19 sierpnia 1979 w Mannheim) – włoski tancerz, piosenkarz i aktor, obecnie pracujący w Polsce. Reprezentuje najwyższą klasę S w stylu Latynoamerykańskim.


  Podstrony: [1] 2 [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Pandemia COVID-19 – pandemia zakaźnej choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Epidemia rozpoczęła się 17 listopada 2019 w mieście Wuhan, w prowincji Hubei w środkowych Chinach, a 11 marca 2020 została uznana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) za pandemię.
  Andrzej Wrona (ur. 27 grudnia 1988 w Warszawie) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. W sezonie 2013/2014 będzie grał w klubie PGE Skra Bełchatów.
  Magdalena Daria Gessler, z domu Ikonowicz (ur. 10 lipca 1953 w Warszawie) – polska restauratorka, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji. Prowadząca program Kuchenne rewolucje oraz jurorka polskiej edycji MasterChef; obydwa emitowane przez kanał TVN. Redaktor naczelna serwisu smakizycia.pl.
  Marcelina Zawadzka (ur. 25 styczniu 1989 w Malborku) – zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011. Kandydatka województwa pomorskiego, w finale wystąpiła z numerem 16. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. Reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.
  Cleo, właściwie Joanna Klepko (ur. 25 czerwca 1983 w Warszawie) – polska piosenkarka i autorka tekstów. Była członkini duetu Dwie Asie.
  Fakt – dziennik wydawany od 22 października 2003 przez firmę Ringier Axel Springer Polska, należącą do niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer AG. Lider rynku polskiej prasy codziennej. Gazeta wzorowana jest na niemieckim Bild i należy do gazet typu tabloid. Redaktorem naczelnym jest Grzegorz Jankowski. Siedziba Faktu mieści się w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 52.
  Alexa Internet – amerykańska spółka kontrolowana przez Amazon.com, prowadząca witrynę Alexa znaną z dostarczania informacji na temat generowanego ruchu do innych stron internetowych. Spółka została założona w 1996 roku, a trzy lata później kontrolę nad nią przejął Amazon.com.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.232 sek.