• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • On Becoming A God In Central Florida  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Beth Ditto, właśc. Mary Beth Patterson (ur. 19 lutego 1981 w Searcy w stanie Arkansas, USA) – wokalistka zespołu Gossip, grającego indie-rock. Deklaruje się jako lesbijka i feministka.

  Jak zostać Bogiem na Florydzie (ang. On Becoming a God in Central Florida)amerykański serial telewizyjny (czarna komedia) wyprodukowany przez Smokehouse Pictures, Pali Eyes Pictures oraz TriStar Television, którego twórcami są Robert Funke i Matt Lutsky. Serial był emitowany od 25 sierpnia 2019 roku przez Showtime.

  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.Showtime – amerykańska telewizja emitowana na kilku platformach w różnych państwach, głównie w Stanach Zjednoczonych. Wystartowała 1 czerwca 1976 w Kalifornii.

  W Polsce serial będzie emitowany przez Canal+ Seriale.

  Fabuła[ | edytuj kod]

  Akcja serialu dzieje się w latach 90., skupia się na Krystal Stubbs, która pracuje za płacę minimalną w aquaparku. Kobieta postanawia dostać się na szczyt piramidy finansowej Founders American Merchandise, która wcześniej doprowadziła do zrujnowania jej rodziny.

  AMC jest amerykańską stacją telewizyjną, emitowaną w telewizji kablowej i satelitarnej, która jest częścią AMC Networks.Czarna komedia – odmiana komedii, w której przedmiotem żartu są sprawy zwykle traktowane poważnie, np. śmierć, choroba, cierpienie, ułomność, wojna czy zbrodnia. Czarna komedia operuje elementami groteski oraz ironią słowną i sytuacyjną, często odwołując się do poetyki absurdu i surrealizmu.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Alexander Johan Hjalmar Skarsgård, lepiej znany jako Alexander Skarsgård (ur. 25 sierpnia 1976 w Sztokholmie) – szwedzki aktor i reżyser.
  YouTube Premium (dawniej YouTube Red) – płatny serwis streamingowy oferujący pozbawione reklam treści z platformy YouTube oraz oryginalne produkcje przygotowane dla platformy. Serwis jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Meksyku, Nowej Zelandii, Korei Południowej i Polsce. Serwis został uruchomiony w październiku 2015 roku pod nazwą YouTube Red, w maju 2018 roku nastąpiła zmiana nazwy. 15 maja 2019 r. serwis uruchomiono w Polsce.
  Mary Nell Steenburgen (ur. 8 lutego 1953 w Newport) − amerykańska aktorka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Melvin i Howard.
  Serial telewizyjny – wieloodcinkowy program telewizyjny, zazwyczaj mający określoną strukturę narracyjną i utrzymany w określonej konwencji (np. dramatu, komedii, science-fiction, horroru) lub łączący różne konwencje.
  Kirsten Caroline Dunst (ur. 30 kwietnia 1982 w Point Pleasant w stanie New Jersey) – aktorka amerykańska. Laureatka Złotej Palmy dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2011 za rolę w filmie Larsa von Triera Melancholia.
  Julie M. Benz (ur. 1 maja 1972 w Pittsburgh w stanie Pensylwania, USA) – amerykańska aktorka. Znana głównie z filmu Piła V i serialu telewizyjnego Dexter, a także roli Robin Gallagher w szóstym sezonie serialu Gotowe na wszystko. Jest rozpoznawalna również z roli Darli w serialach Anioł ciemności i Buffy: Postrach wampirów.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.662 sek.