• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Netia  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Netia Spot – urządzenie dostępowe do internetu i usług telewizyjnych oferowanych przez firmę Netia. Netia Spot wykorzystuje technologię ADSL do szerokopasmowego dostępu do Internetu w postaci usługi Szybki Internet. Dzięki Netia Spotowi można korzystać z każdej dostępnej w technologii ADSL , ADSL2+, i VDSL (w wersji Netia Spot 2) a także udostępnić połączenie z Internetem kilku urządzeniom jednocześnie, zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo.Piła (niem. Schneidemühl) – miasto i gmina w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu pilskiego. Położone na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego, nad Gwdą, około 11 km powyżej jej ujścia do Noteci. Liczy 74 763 mieszkańców, co daje jej 51. pozycję w kraju i 4. w województwie.
  Zobacz też[ | edytuj kod]
 • Netia Spot
 • Netia K2 Expedition
 • Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Zarząd, inwestor.netia.pl [dostęp 2019-06-02] (pol.).
  2. Akcjonariat – Netia SA (pol.). 2015-10-19. [dostęp 2017-11-15].
  3. NETIA | O Nas, my.netia.pl [dostęp 2019-03-30] [zarchiwizowane z adresu 2019-07-13] (pol.).
  4. Michał Kowalski, Zwolnienia grupowe w „Dialogu”. Kilkaset osób na bruk, wroclaw.onet.pl, 11 kwietnia 2012 [dostęp 2019-06-02].
  5. TK Telekom już w rękach Netii, Kurier Kolejowy, 21 lipca 2015 [dostęp 2019-06-02].
  6. Agata Kalińska, Polsat na zakupach. Na celowniku akcje Netii i kilka stacji telewizyjnych, www.money.pl, 4 grudnia 2017 [dostęp 2019-06-02] (pol.).
  7. [Aktualizacja] Cyfrowy Polsat zakończył wyciskanie akcji Netii - TELKO.in, www.telko.in [dostęp 2021-08-13].
  8. Zarząd, inwestor.netia.pl [dostęp 2020-11-15] (pol.).
  9. Rada Nadzorcza, inwestor.netia.pl [dostęp 2020-11-15] (pol.).
  10. Struktura akcjonariatu | Inwestor.Netia.pl, inwestor.netia.pl [dostęp 2019-03-30] (pol.).


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  TK Telekom Sp. z o.o. – publiczny operator telekomunikacyjny, powstały pod nazwą Telekomunikacja Kolejowa Sp. z o.o. dzięki formalnemu wydzieleniu przez komercjalizację sieci telekomunikacyjnej z Polskich Kolei Państwowych. W 2010 spółka zmieniła nazwę na obecnie używaną. Właścicielem 100% udziałów w TK Telekom jest PKP S.A.
  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.
  Pro Futuro – operator telekomunikacyjny świadczący usługi: transmisji danych, dostępu do Internetu, usługi hostingowe i przesyłu głosu w technologii VoIP. Swoje usługi realizuje w oparciu o własną, szerokopasmową sieć telekomunikacyjną Infostradę Futuro powstałą na bazie technologii LMDS. Działalność Infostrady Futuro została zainaugurowana we wrześniu 2000 r. a następnie sukcesywnie powiększała ona jej zasięg geograficzny.
  Grupa Kapitałowa Orange Polska (dawniej Grupa TP) – grupa kapitałowa powiązana z Telekomunikacją Polską, kontrolowana przez francuski Orange S.A., wykorzystująca globalną markę Orange na podstawie licencji pozyskanej od Orange Brand Services Ltd.
  Świdnik – miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina.
  Przedsiębiorca telekomunikacyjny – według określenia zawartego w prawie telekomunikacyjnym, jest to podmiot gospodarczy (przedsiębiorca) uprawniony do wykonywania działalności gospodarczej polegającej na dostarczaniu sieci telekomunikacyjnych, udogodnień towarzyszących lub świadczeniu usług telekomunikacyjnych, przy czym przedsiębiorca telekomunikacyjny uprawniony do:
  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie – instytucja publiczna mająca na celu zapewnienie możliwości obrotu papierami wartościowymi (takimi jak akcje, obligacje, prawa poboru itp.) oraz niebędącymi papierami wartościowymi instrumentami finansowymi (takimi jak opcje, kontrakty terminowe) dopuszczonymi do obrotu giełdowego. Obrót regulowany jest przez regulamin giełdy, szczegółowe zasady obrotu giełdowego, Komisję Nadzoru Finansowego oraz ustawy:

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.832 sek.