• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Natalie Horler  Podstrony: [1] 2 [3]
  Przeczytaj także...
  Deutschland sucht den Superstar – niemiecki program telewizyjny (nazywany w skrócie DSDS) emitowany przez telewizję RTL. W Polsce program znany jako Idol.Bonn, Bundesstadt Bonn – miasto federalne, miasto na prawach powiatu w zachodnich Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, po obu stronach rzeki Ren. Bonn leży ok. 30 km na południe od Kolonii. Liczy 324 899 mieszkańców (2010). W połowie drogi do Kolonii leży port lotniczy Köln/Bonn. Historia miasta liczy ponad 2 000 lat i sięga do czasów germańskich i rzymskich osad. Od 1597 do 1794 Bonn było rezydencją książąt kolońskich, a w 1770 r. przyszedł tu na świat Ludwig van Beethoven.
  Kariera zawodowa[ | edytuj kod]

  W 2004 zaśpiewała chórki w utworze Millane Fernandez „What a Good Man”.

   Osobny artykuł: Cascada.

  Jako nastolatka poznała producentów muzycznych, Maniana i Yanou, którzy zaproponowali jej współpracę w charakterze wokalistki zespołu Cascada. Wydali cztery albumy studyjne: Everytime We Touch (2006), Perfect Day (2007), Evacuate the Dancefloor (2009) i Original Me (2011) oraz wylansowali przeboje, takie jak „Everytime We Touch” (2005), który trafił na miejsce w pierwszej dziesiątce listy przebojów Billboardu, czy „Evacuate the Dancefloor”. W maju 2013, reprezentując Niemcy z utworem „Glorious”, zajęli 21. miejsce w finale 58. Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmö.

  "Everytime We Touch" – utwór nagrany przez Maggie Reilly w 1991, który ukazał się w jej albumie wydanym rok później, zatytułowanym Echoes.Stepowanie - (ang. step - krok) rodzaj tańca polegający na wystukiwaniu rytmu za pomocą butów podkutych metalowymi blaszkami. Oprócz ruchu stóp tancerz może także poruszać całym ciałem, w zależności od stylu stepowania, bądź efektu jaki chce się uzyskać. W stepie irlandzkim tancerze tradycyjnie trzymają ręce splecione za sobą utrzymując korpus wyprostowany, w stepie amerykańskim wraz z plastycznym korpusem biorą czynny udział w tańcu.

  W listopadzie 2010 poddała się operacji strun głosowych, w związku z czym nie koncertowała do początku 2011.

  W 2011 jej rozbierane zdjęcia zostały opublikowane w lipcowym wydaniu niemieckiej edycji magazynu „Playboy”.

  Była jurorką w programach Deutschland sucht den Superstar (2012) i Der beste Chor im Westen (2017).

  Życie prywatne[ | edytuj kod]

  11 maja 2011 poślubiła Moritza Raffelberga. 23 września 2015 urodziła córkę Jamie.

  Glorious – singel Cascady, wydany 8 lutego 2013, pochodzący z albumu The Best of Cascada. Utwór napisali i skomponowali Yann Peifer, Manuel Reuter, Andres Ballinas i Tony Cornelissen.Playboy - ilustrowany magazyn erotyczny i publicystyczny dla mężczyzn, założony w 1953 przez Hugh Hefnera w Stanach Zjednoczonych. Jego logo to głowa króliczka z muszką. Właścicielem magazynu jest Playboy Enterprises.

  W marcu 2020 poinformowała, że została zdiagnozowana pozytywnie na obecność wirusa SARS-CoV-2.

  Podstrony: [1] 2 [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Perfect Day – drugi album studyjny niemieckiego zespołu Cascada, wydany został w 2007 roku. Zawiera covery takich utworów jak: "Sk8er Boi" Avril Lavigne, "Just like a Pill" Pink, "Because the Night" Patti Smith czy "What Hurts the Most" Marka Willsa.
  Fałd głosowy, inaczej struna głosowa (łac. plica vocalis) – parzysty fałd znajdujący się na bocznych ścianach krtani, położony poniżej fałdu przedsionkowego. Fałdy głosowe składają się z mięśni i więzadeł głosowych, tkanki łącznej, naczyń krwionośnych oraz nerwów. Fałdy głosowe są pokryte nabłonkiem wielowarstwowym płaskim, a ich błona śluzowa zawiera gruczoły zwilżające fałdy głosowe.
  Celebryt albo celebryta, rodz. żeński celebrytka, l.mn. celebryci (ang. celebrity, z łac. celebrare) – termin odnoszący się do osoby często występującej w środkach masowego przekazu i wzbudzającej ich zainteresowanie, bez względu na pełniony przez nią zawód (choć najczęściej są to aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show, sportowcy czy dziennikarze). Zgodnie z definicją sformułowaną przez Daniela Boorstina w 1961 roku celebryt to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. Słowo celebryt nie jest dokładnym synonimem gwiazdy, sławy, idola, autorytetu. Ze względu na możliwość szerokiego oddziaływania społecznego celebryci wykorzystywani są w działaniach reklamowych.
  Malmö – miasto (tätort) w południowej Szwecji i port morski położony nad cieśniną Öresund w południowo-zachodniej części prowincji historycznej (landskap) Skania. Siedziba władz (residensstad) regionu administracjnego (län) Skåne, powstałego w 1997 po połączeniu dotychczasowych regionów Malmöhus i Kristianstad. Ośrodek administracyjny (centralort) gminy Malmö (Malmö kommun lub Malmö stad). Do obszaru tätortu Malmö zalicza się także Arlöv, siedzibę władz (centralort) sąsiedniej gminy Burlöv.
  International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji.
  Hip-hop – miejska kultura i gatunek muzyczny, powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych XX wieku.
  Westdeutscher Rundfunk (WDR) – niemieckojęzyczny, publiczny, regionalny nadawca radiowo-telewizyjny. Siedziba główna mieści się w Kolonii. WDR jest członkiem ARD. WDR produkuje jeden kanał telewizyjny (WDR-Fernsehen, dawniejsze nazwy: WDF i West3) i 5 radiowych, przeznaczonych dla różnych kręgów odbiorców. Program WDR adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców Nadrenii Północnej – Westfalii, jednak dzięki niekodowanemu przekazowi z satelity Astra dostępny jest również w innych regionach Niemiec i za granicą.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.694 sek.