Natalia Siwiec

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Natalia Siwiec (ur. 1 sierpnia 1983 w Wałbrzychu) – polska fotomodelka, aktorka i celebrytka, która zyskała rozpoznawalność w 2012, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”.

Interia.pl – portal internetowy, założony w 1999, przy czym oficjalna premiera podstawowej usługi - portalu internetowego - odbyła się 11 lutego 2000 r. Od 18 października 1999 do 11 lutego następnego roku serwis umożliwiał jedynie korzystanie z bezpłatnych kont poczty elektronicznej ("poczta.fm"). Portal jest prowadzony przez Grupę INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k., która od stycznia 2008 niemal w całości (96.6.% akcji i 99% głosów na walnym zgromadzeniu) należy do niemieckiego przedsiębiorstwa Grupa Bauer Media Polska.Red, właściwie Ernest Ivanda (ur. 1978 w Genewie) – szwajcarski raper, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku chorwackiego pochodzenia. Rapuje w języku francuskim, sporadycznie także po polsku. Były prezenter telewizyjny, był związany z telewizjami MTV Polska i Polsat.

Kariera[ | edytuj kod]

W 2002 została Miss Bałtyku w konkursie organizowanym w Rewalu, w kolejnym roku zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuły Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto. W 2006 reprezentowała Polskę w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej i zdobyła tam tytuł „The Best Body”.

Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (dawniej w TVN: Taniec z gwiazdami, ang. Strictly Come Dancing) – program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005 do 2011 roku, a od 2014 roku w Telewizji Polsat. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.

Szerszą popularność zyskała w 2012 podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”. Zagraniczne media nazwały ją „polską Larissą Riquelme”. W grudniu 2013 fraza „Natalia Siwiec” uplasowała się na 5. miejscu w kategorii najpopularniejszych polskich celebrytów w opublikowanym przez Google Zeitgeist rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim Internecie. W 2014 była bohaterką reality show stacji Viva Polska Enjoy The View, Love, Natalia (2014) i uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2014). W 2015 została laureatką nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii „premier Klaponii”.

Groovebusterz — polska grupa grająca muzykę dance powstała pod koniec 2006 roku. Formacja Groovebusterz powstała z inicjatywy Camey Records. Producentem i autorem muzyki jest Alchemist Project. Za choreografię i wizerunek sceniczny Groovebusterz odpowiedzialna jest grupa taneczna. Dziennik Zachodni (pełny tytuł Polska Dziennik Zachodni) – regionalna gazeta, dziennik ukazujący się w województwie śląskim i opolskim. Jej siedziba mieści się w Sosnowcu, wcześniej mieściła się w Domu Prasy w Katowicach-Śródmieściu. Wydawany przez spółkę Polskapresse Oddział Prasa Śląska. Zajmuje się szeroką tematyką, przedstawia wydarzenia ze świata, kraju i regionu. Cechą charakterystyczną jest rysunkowy felieton Gwidona Miklaszewskiego, umieszczony na ostatniej stronie.


Podstrony: 1 [2] [3] [4]
Warto wiedzieć że... beta

Trzeci Wymiar – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Powstała w 1998 roku w Wałbrzychu początkowo pod nazwą Poetikanonim, powstała z inicjatywy raperów Patrycjusza "Nullo" Kochanowskiego i Michała "Szada" Baryły.
Playboy - ilustrowany magazyn erotyczny i publicystyczny dla mężczyzn, założony w 1953 przez Hugh Hefnera w Stanach Zjednoczonych. Jego logo to głowa króliczka z muszką. Właścicielem magazynu jest Playboy Enterprises.
Larissa Mabel Riquelme Frutos, znana jako Larissa Riquelme (ur. 22 lutego 1985) – paragwajska modelka i aktorka w teatrze miejskim w Asunción. W 2010 roku była najlepiej opłacaną modelką w Paragwaju.
Model (mężczyzna), modelka (kobieta) − osoba zawodowo zajmująca się pozowaniem artyście (fotografowi, malarzowi, rzeźbiarzowi) lub demonstrowaniem strojów podczas pokazów mody.
Polacy – naród zamieszkujący głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej i będący jej głównym składnikiem ludnościowym, a poza granicami Polski tworzący Polonię.
Wprost” – polski tygodnik społeczno-polityczny wydawany przez Platformę Mediową Point Group. Ukazuje się w formie drukowanej w poniedziałki.
Celebryt albo celebryta, rodz. żeński celebrytka, l.mn. celebryci (ang. celebrity, z łac. celebrare) – termin odnoszący się do osoby często występującej w środkach masowego przekazu i wzbudzającej ich zainteresowanie, bez względu na pełniony przez nią zawód (choć najczęściej są to aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show, sportowcy czy dziennikarze). Zgodnie z definicją sformułowaną przez Daniela Boorstina w 1961 roku celebryt to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. Słowo celebryt nie jest dokładnym synonimem gwiazdy, sławy, idola, autorytetu. Ze względu na możliwość szerokiego oddziaływania społecznego celebryci wykorzystywani są w działaniach reklamowych.

Reklama