• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Modern Talking  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  VG-Lista – norweska lista przebojów. Jest przedstawiana co tydzień w magazynie VG i w programie NRK Topp 20. Jest główną listą przebojów w Norwegii, prowadzącą listy albumów i singli z krajów całego świata. Dane gromadzone są przez Nielsen Soundscan International i opierają się na sprzedaży w około stu sklepach w Norwegii. Pierwsze notowanie listy singli zostało opublikowane jako "Top 10" w 42. tygodniu 1958 i zostało rozszerzone do "Top 20" w 5. tygodniu 1995. W tym samym czasie lista albumów, opublikowana jako "Top 20" w 1. tygodniu 1967, została rozszerzona do "Top 40".Deutschland sucht den Superstar – niemiecki program telewizyjny (nazywany w skrócie DSDS) emitowany przez telewizję RTL. W Polsce program znany jako Idol.
  Przypisy[ | edytuj kod]

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Modern Talking w bazie Discogs.com (ang.)
 • "You Can Win If You Want" – drugi singel promujący debiutancki album niemieckiego zespołu Modern Talking The 1st Album wydany 13 marca 1985 roku przez wytwórnię Hansa International. Jest również drugim kolejnym singlem, który dotarł do 1 miejsca niemieckiej listy przebojów po:Chris Norman, właśc. Christopher Ward Norman (ur. 25 października 1950 w Redcar, Yorkshire) - brytyjski muzyk, wokalista zespołu Smokie.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.
  Certyfikaty sprzedaży w przemyśle muzycznym stanowią powszechnie stosowany na świecie system nagród za sprzedaż nagrań muzycznych.
  Dieter Günter Bohlen (ur. 7 lutego 1954 w Berne k. Bremy, w powiecie Wesermarsch, RFN) – niemiecki muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Znany przede wszystkim jako założyciel i członek duetu Modern Talking, śpiewającego w języku angielskim. Z wykształcenia jest ekonomistą.
  Jet Airliner – pierwszy i jedyny singel zapowiadający i promujący piąty album niemieckiego zespołu Modern Talking, Romantic Warriors wydany 18 maja 1987 roku przez wytwórnię Hansa International. Później ukazał się jako remiks na płytach:
  Geronimo’s Cadillac – singel zapowiadający czwarty album Modern Talking, In the Middle of Nowhere. Singel został wydany 6 października 1986 przez wytwórnię Hansa International. Po raz pierwszy singel Modern Talking nie był notowany na pierwszym miejscu niemieckiej listy przebojów, zajął 3. miejsce. Później ukazał się jako remiks na płytach:
  You Are Not Alone – singel zapowiadający ósmy album niemieckiego zespołu Modern Talking, Alone. Singel został wydany 1 lutego 1999 roku przez firmę BMG.
  30 – album kompilacyjny niemieckiego zespołu Modern Talking. Został wydany na uczczenie trzydziestolecia istnienia formacji. Przy tworzeniu składanki brali udział tacy artyści jak DJ Cappiccio, Bassflow, Paul Masterson czy Blank & Jones.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.257 sek.