• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Mistletoe

  Przeczytaj także...
  Justin Drew Bieber (ur. 1 marca 1994) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor. Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida.Viacom Media Networks (znane do 2011 roku jako MTV Networks) – korporacja medialna należąca do koncernu Viacom. Założona została w 1984 roku, po tym jak Warner Communications i American Express połączyły się w Warner-Amex Satellite Entertainment, postanowiono część poświęconą telewizji kablowej oddzielić i tak właśnie utworzono Viacom Media Networks.
  Viacom – amerykańska grupa mediowa, posiadająca sieci telewizji satelitarnych i kablowych oraz studia produkcji i dystrybucji filmowej. Na jej czele stoi Sumner Redstone.

  Mistletoe – pierwszy singel kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera, pochodzący z jego drugiego albumu studyjnego Under the Mistletoe. Jego producentami są Nasri i Adam Messinger. Piosenkę wydano 17 października 2011, zaś teledysk ukazał się następnego dnia.

  Under the Mistletoe – pierwszy świąteczny album i drugi album studyjny kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera. Premiera albumu miała miejsce 1 listopada 2011 w Stanach Zjednoczonych i 14 listopada 2011 w Polsce. Pierwszy i jedyny singel z płyty "Mistletoe" ukazał się 17 października 2011.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Justin Bieber Brings 'Mistletoe' Video To MTV Tuesday! (ang.). W: 'MTV News' [on-line]. MTV Networks (Viacom), 2011-10-13. [dostęp 2012-07-29].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.699 sek.