Mid Sussex

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mid Sussexdystrykt w hrabstwie West Sussex w Anglii. Znajdują się tam 3 miasta. Siedzibą dystryktu jest Haywards Heath, a największym miastem Burgess Hill. Trzecim miastem jest East Grinstead.

Twineham – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 43 km na wschód od miasta Chichester i 61 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 271 mieszkańców.Fulking – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 40 km na wschód od miasta Chichester i 69 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 250 mieszkańców.

Inne miejscowości[ | edytuj kod]

Abbotsford, Albourne, Ansty, Ardingly, Ashurst Wood, Balcombe, Bolney, Clayton, Copthorne, Crawley Down, Cuckfield, Fulking, Goddards Green, Handcross, Hassocks, Hickstead, Horsted Keynes, Hurst Wickham, Hurstpierpoint, Keymer, Lindfield, Newtimber, Pease Pottage, Poynings, Pyecombe, Saddlescombe, Saint Hill Green, Sayers Common, Scaynes Hill, Sharpthorne, Slaugham, Staplefield, Turners Hill, Twineham, Warninglid, West Hoathly, Whitemans Green, Worth.

Sayers Common – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 43 km na wschód od miasta Chichester i 63 km na południe od Londynu.West Sussex – hrabstwo ceremonialne i niemetropolitalne w południowo-wschodniej Anglii, w regionie South East England, położone nad Kanałem La Manche, w zachodniej części historycznego hrabstwa Sussex.
Warninglid – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 45 km na północny wschód od miasta Chichester i 55 km na południe od Londynu.Ardingly – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 55 km na północny wschód od miasta Chichester i 52 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1833 mieszkańców.
Warto wiedzieć że... beta

Hassocks – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 46 km na wschód od miasta Chichester i 65 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 6821 mieszkańców.
Crawley Down – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 59 km na północny wschód od miasta Chichester i 43 km na południe od Londynu.
Hurst Wickham – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 45 km na wschód od miasta Chichester i 64 km na południe od Londynu.
Staplefield – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 48 km na północny wschód od miasta Chichester i 53 km na południe od Londynu.
East Grinstead - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii w hrabstwie West Sussex, w jego północno-wschodnim narożniku w pobliżu granicy z hrabstwem Kent. Leży w połowie drogi między Londynem a południowym wybrzeżem Anglii. Miasto zamieszkuje 29 000 osób.
Keymer – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 47 km na wschód od miasta Chichester i 65 km na południe od Londynu.
Slaugham – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Mid Sussex. Leży 46 km na północny wschód od miasta Chichester i 53 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2226 mieszkańców.

Reklama