Metropolitan Borough of Doncaster

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Doncasterdystrykt metropolitalny w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire w Anglii.

Conisbrough Parks – gmina (civil parish) w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 19 km na północny wschód od miasta Sheffield i 230 km na północ od Londynu.Woodlands – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 27 km na północny wschód od miasta Sheffield i 240 km na północ od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Askern
 • Bawtry
 • Conisbrough
 • Doncaster
 • Edlington
 • Hatfield
 • Mexborough
 • Stainforth
 • Thorne
 • Tickhill
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Adwick le Street, Adwick upon Dearne, Almholme, Arksey, Armthorpe, Auckley, Austerfield, Balby, Barnburgh, Barnby Dun, Barnby Dun with Kirk Sandall, Belle Vue, Bentley, Bessacarr, Blaxton, Braithwell, Branton, Brodsworth, Burghwallis, Cadeby, Campsall, Cantley, Carcroft, Clayton, Clifton, Conanby, Conisbrough Parks, Cusworth, Denaby, Denaby Main, Edenthorpe, Fenwick, Finningley, Fishlake, Hampole, Harlington, Hatfield Woodhouse, Hexthorpe, Hickleton, High Melton, Highfields, Hooton Pagnell, Kirk Bramwith, Kirk Sandall, Little Canada, Littleworth, Loversall, Marr, Micklebring, Moorends, Moorhouse, Moss, Norton, Owston, Rossington, Shaftholme, Skellow, Sprotbrough, Sprotbrough and Cusworth, Stainforth, Stainton, Sutton, Sykehouse, Thorne, Thorpe in Balne, Tickhill, Toll Bar, Wadworth, Warmsworth, Wheatley, Wheatley Hills, Woodlands.

  Little Canada – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 26 km na północny wschód od miasta Sheffield i 237 km na północ od Londynu.Sykehouse – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 40 km na północny wschód od miasta Sheffield i 245 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 438 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Brodsworth – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 25 km na północny wschód od miasta Sheffield i 240 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2875 mieszkańców.Auckley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 33 km na północny wschód od miasta Sheffield i 230 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 3266 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Micklebring – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 18 km na północny wschód od miasta Sheffield i 228 km na północ od Londynu.
  Hatfield Woodhouse – wieś w Anglii, w South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. miejscowość liczy 1787 mieszkańców.
  Moorhouse – przysiółek w Anglii, w South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. W latach 1870–1872 osada liczyła 53 mieszkańców.
  Barnburgh – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 20 km na północny wschód od miasta Sheffield i 237 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1979 mieszkańców.
  Armthorpe – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 33 km na północny wschód od miasta Sheffield i 234 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 12 630 mieszkańców.
  Stainforth – miasto w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 38 km na północny wschód od miasta Sheffield i 240 km na północ od Londynu. W 2001 miasto liczyło 6342 mieszkańców.
  Bessacarr – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym South Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Doncaster. Leży 30 km na północny wschód od miasta Sheffield i 231 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 19 803 mieszkańców.

  Reklama