• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Lance Bass  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Boysband – grupa wokalna muzyki pop, składająca się z młodych mężczyzn. Utwory wykonywane przez boysbandy są skierowane do nastoletniej młodzieży.{{Serial infobox}} Nieznane pola: "od lat". Robot Chicken – amerykański serial animowany dla dorosłych wykonany w technice poklatkowej.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Personalidade: Lance Bass (EUA) (port.). InterFilmes.com. [dostęp 2015-03-20].
  2. Lance Bass w bazie Discogs.com (ang.)
  3. Lance Bass w bazie Notable Names Database (ang.)
  4. Lance Bass Pictures (ang.). FanPix.Net. [dostęp 2017-01-12].
  5. Lance Bass w bazie IMDb (ang.)
  6. Lance Bass w bazie Filmweb
  7. Lance Bass: Nie grają jego piosenek, bo jest gejem? (pol.). Interia.pl. [dostęp 2016-06-28]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-04-30)].
  8. Lance Bass: I'm Gay (ang.). People. [dostęp 2006-07-26]. [zarchiwizowane z tego adresu (2014-11-29)].
  9. Lance Bass Parties with Us Weekly at Foxtail Pool Club inside SLS Las Vegas (ang.). VegasNews.com. [dostęp 2015-05-31].
  Interia.pl – portal internetowy, założony w 1999, przy czym oficjalna premiera podstawowej usługi - portalu internetowego - odbyła się 11 lutego 2000 r. Od 18 października 1999 do 11 lutego następnego roku serwis umożliwiał jedynie korzystanie z bezpłatnych kont poczty elektronicznej ("poczta.fm"). Portal jest prowadzony przez Grupę INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k., która od stycznia 2008 niemal w całości (96.6.% akcji i 99% głosów na walnym zgromadzeniu) należy do niemieckiego przedsiębiorstwa Grupa Bauer Media Polska.Calvin Cordozar Broadus Jr., znany głównie jako Snoop Dogg (ur. 20 października 1971 w Long Beach w Kalifornii) – amerykański raper i aktor. Do 1998 roku znany jako Snoop Doggy Dogg, a od 2012 roku używa także pseudonimu Snoop Lion w kontekście swojej twórczości reggae.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Złota Rączka (ang. Handy Manny, 2006-2008) – serial animowany produkcji amerykańskiej, z 2006 roku, który emitowany jest w bloku Playhouse Disney na kanale Disney Channel, na TVP1 (od 12 września 2009) oraz na Playhouse Disney (od 1 września 2010).
  BoJack Horseman (od 2014) – amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Raphaela Bob-Waksberga oraz wyprodukowany przez The Tornante Company i ShadowMachine Films.
  Emmanuelle Sophie Anne Chriqui (ur. 10 grudnia 1977 w Montrealu) – kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim i francuskim. Ma 160 cm wzrostu.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Kingdom Hearts (キングダム ハーツ, Kingudamu Hātsu?) – seria gier z gatunku jRPG, wydawana przez studio Square Enix i stworzona przez Tetsuyę Nomurę, wieloletniego pracownika Square. Dzięki porozumieniu firm Square Enix i Disney Interactive Studios, Kingdom Hearts to seria będąca połączeniem światów Final Fantasy z uniwersum Disneya. Fabuła skupia się głównie na historii 14-letniego Sory, który musi stawić czoła siłom ciemności i uratować swoich przyjaciół.
  Sephiroth (jap.セフィロス, Sefirosu), postać fikcyjna, bohater gier RPG Square Final Fantasy VII na PlayStation, Crisis Core: Final Fantasy VII i Dissidia Final Fantasy na PSP, gry Kingdom Hearts i Kingdom Hearts 2 na PlayStation 2 oraz filmów Final Fantasy VII: Advent Children i Last Order: Final Fantasy VII.
  LGBT (z ang. Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości. Do grupy osób transgenderycznych wlicza się również osoby transseksualne. W ogólnej definicji terminem tym określa się ogół osób, które tworzą mniejszości o odmiennej od heteroseksualnej orientacji seksualnej oraz osób o tożsamości płciowej niezgodnej z płcią biologiczną (osoby transgenderyczne i transseksualne).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.736 sek.