Lacey Schwimmer

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Lacey Schwimmer-Mae (ur. 28 czerwca 1988) – amerykańska tancerka.

International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji. So You Think You Can Dance (pol. Więc myślisz, że umiesz tańczyć?) – amerykańska wersja You can dance - Po prostu tańcz. Pierwszy sezon rozpoczął sie jesienią 2005 roku, tę edycję wygrał Nick Lazzarini, oprócz nagrody pieniężnej która wynosiła $100000 otrzymał tytuł ulubionego tancerza Ameryki. Drugi sezon został wyemitowany w maju 2006 zwyciężył Benji Schwimmer, który, jak w poprzedniej edycji, otrzymał tytuł ulubionego tancerza Ameryki i $100000. Sabra Johnson to zwyciężczyni trzeciego sezonu. Otrzymała $250000 i tytuł ulubionego tancerza Ameryki. Czwarty sezon wygrał Joshua Allen. Zwyciężczynią piątego sezonu została Jeanine Mason. Szósty sezon rozpoczął się jesienią 2009 zwycięzcą został Russell Ferguson . W czerwcu 2010 roku rozpoczęła się siódma edycja programu, w której nowym uczestnikom towarzyszyli tancerze w innych edycji. Siódmą edycję wygrała Lauren Froderman. Program jest emitowany w Amerykańskiej stacji FOX. Wszystkie edycje (oprócz pierwszej) prowadziła Cat Deeley. W Polsce można oglądać powtórki programu na Fox life i TV6

Życiorys[ | edytuj kod]

Dorastała w rodzinie mormońskiej w Redlands w Kalifornii. Jest młodszą siostrą Benjego Schwimmera, zwycięzcy drugiego sezonu So You Think You Can Dance. Jej rodzicami są Buddy Schwimmer i Laurie Kaufmann.

Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców. WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.

Lacey tańczy od najmłodszych lat. W wieku siedmiu lat jej tanecznym partnerem był Brian Cordoba. W wieku dziesięciu lat jej tanecznym partnerem był Blace Thompson i zdobyli 1 miejsce w Young America Division w 1998 US Open Swing Dance Championships. W styczniu 2003 r. tanecznym partnerem był Jared Murillo.

Schwimmer tańczyła na MTV Movie Awards 2008 obok Adama Sandlera.

Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie. Mark Alan Dacascos (ur. 26 lutego 1964 w Honolulu) – amerykański aktor i reżyser filmowy, telewizyjny i teatralny, kaskader, instruktor sztuk walki filipińskiego, hiszpańskiego i chińskiego pochodzenia ze strony ojca i irlandzkiego i japońskiego pochodzenia ze strony matki.

Pojawiła się w teledysku do piosenki „Rainbow” Elisy.

Podstrony: 1 [2] [3]
Warto wiedzieć że... beta

Steve-O, właściwie Stephen Gilchrist Glover (ur. 13 czerwca 1974 w Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania) – cyrkowiec, aktor i prezenter telewizyjny. Znany z między innymi "Jackass" – reality show emitowanego przez MTV. Posiada tatuaż na całe plecy przedstawiający jego samego. Skończył szkołę cyrkową jako klaun. Natomiast w 2007 roku wraz z przyjaciółmi wziął udział w dyskusyjnym programie stacji MTV – "The Naked Truth About Boys And Girls". Od 2012 roku prowadzi swój własny show "Killer Karaoke".
Dancing with the Stars – amerykańska wersja formatu Dancing with the Stars realizowanego na licencji BBC Worldwide opartej na brytyjskim programie Strictly Come Dancing.
Redlands - miasto w USA położone w w południowo-zachodniej części hrabstwa San Bernardino w Kalifornii. Liczba mieszkańców 63,591 (2008).
Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.
Mormoni – członkowie Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (ang. The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints – w krajach anglojęzycznych przyjął się skrót LDS) lub wyznań od niego pochodzących.

Reklama