• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Kidding  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Jim Carrey, właśc. James Eugene Carrey (ur. 17 stycznia 1962 w Newmarket) – kanadyjsko-amerykański aktor i komik filmowy.HBO GO – internetowy serwis wideo na życzenie, oferujący dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty knałów HBO i Cinemax.

  Kidding amerykański serial telewizyjny (komedio-dramat) wyprodukowany przez I Love You Julian!, Aggregate Films oraz Some Kind of Garden, którego twórcą jest Dave Holstein. Serial jest emitowany od 9 września 2018 roku przez Showtime, natomiast w Polsce dzień później na HBO GO.

  Fabuła[ | edytuj kod]

  Serial opowiada o Jeffie Piccirillo, prowadzącym dziecięcego programu, którego życie rodzinne rozpada się. Zostawia go żona, a syn uważa za mięczaka. W swoich programach jest radosny, ale tak naprawdę nie potrafi poradzić sobie w prawdziwym życiu.

  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Frank A. Langella Jr. (ur. 1 stycznia 1938 w Bayonne w stanie New Jersey, USA) – amerykański aktor pochodzenia włoskiego.
  Showtime – amerykańska telewizja emitowana na kilku platformach w różnych państwach, głównie w Stanach Zjednoczonych. Wystartowała 1 czerwca 1976 w Kalifornii.
  Dramat (z gr. δρᾶμα – dráma czyli działanie, akcja) – jeden z trzech rodzajów literackich (obok liryki i epiki). Jest to właściwie rodzaj sztuki na granicy teatru i literatury.
  Serial telewizyjny – wieloodcinkowy program telewizyjny, zazwyczaj mający określoną strukturę narracyjną i utrzymany w określonej konwencji (np. dramatu, komedii, science-fiction, horroru) lub łączący różne konwencje.
  Komedia (łac. comoedia, z gr. κωμῳδία komodia, od wyrazów κῶμος komos – pochód i ᾠδή ode – pieśń) – jeden z trzech, obok tragedii i dramatu właściwego, gatunków dramatycznych. Komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i szczęśliwe dla bohaterów zakończenie. Komedia rozwijała się już w starożytnej Grecji i Rzymie. Przedstawia komicznie sytuacje i wady bohaterów.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.901 sek.