• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • John Grisham  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Święta Last Minute (ang. Christmas with the Kranks) - amerykańska komedia filmowa z 2003 roku, powstała na podstawie powieści Johna Grishama Ominąć święta. W Polsce telewizyjna premiera filmu miała miejsce 24 grudnia 2008 roku o godzinie 21:45 w Polsacie.Firma (The Firm) jest powieścią amerykańskiego pisarza Johna Grishama. Na jej podstawie powstała ekranizacja pod tym samym tytułem.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. John Grisham, www.jgrisham.com [dostęp 2017-04-19] (ang.).

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Oficjalna strona Johna Grishama
 • John Grisham w bazie Notable Names Database (ang.)
 • Powrót do Ford County (ang. Ford County) – zbiór opowiadań autorstwa amerykańskiego pisarza Johna Grishama. Światowa premiera książki odbyła się 3 listopada 2009 roku w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce wydano ją w roku 2010.Charlottesville (C-Ville, Hoo-Ville) jest niezależnym, prowincjonalnym miastem, leżącym wewnątrz hrabstwa Albemarle w stanie Wirginia. Populacja miasta wynosi ok. 40 tys. mieszkańców.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.
  Francis Ford Coppola (ur. 7 kwietnia 1939 w Detroit) − reżyser i scenarzysta, również kompozytor, producent filmowy i aktor amerykański.
  Firma (org. The Firm) – amerykański film w reżyserii Sydneya Pollacka. Film powstał na kanwie powieści Johna Grishama.
  Biblioteka Narodowa Korei – biblioteka narodowa Korei Południowej znajdująca się w Seulu. Powstała w 1945 roku. Jej zbiory liczą ponad 11 milionów woluminów (2018), w tym ponad milion zagranicznych książek.
  Thomas Leo "Tom" Clancy Jr. (ur. 12 kwietnia 1947 w Baltimore, zm. 1 października 2013 tamże) – amerykański pisarz powieści sensacyjnych. Współwłaściciel Baltimore Orioles. Członek dożywotni NRA od 1978.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Litewska Biblioteka Narodowa im. Martynasa Mažvydasa (lit. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka) – litewska biblioteka narodowa założona w 1919 roku w Kownie, przeniesiona w 1963 roku i działająca do dziś w Wilnie.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.086 sek.