• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Horsham - dystrykt


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Ashington – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 30 km na wschód od miasta Chichester i 67 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2351 mieszkańców.Itchingfield – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 37 km na północny wschód od miasta Chichester i 55 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1477 mieszkańców.
  Gay Street – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 27 km na północny wschód od miasta Chichester i 64 km na południe od Londynu.

  Horshamdystrykt w hrabstwie West Sussex w Anglii.

  Henfield – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 38 km na wschód od miasta Chichester i 65 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 5012 mieszkańców.Littleworth – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 37 km na północny wschód od miasta Chichester i 61 km na południe od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Horsham
 • Steyning
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Adversane, Amberley, Ashington, Ashurst, Barns Green, Billingshurst, Bines Green, Blackstone, Botolphs, Bramber, Broadbridge Heath, Broadford Bridge, Buncton, Codmore Hill, Coldwaltham, Colgate, Coneyhurst, Coolham, Cootham, Copsale, Cowfold, Crabtree, Dial Post, Dragon’s Green, Edburton, Faygate, Five Oaks, Gay Street, Greatham, Hardham, Heath Common, Henfield, Itchingfield, Kingsfold, Lambs Green, Littleworth, Lower Beeding, Mannings Heath, Maplehurst, Marehill, Monk's Gate, North Heath, North Horsham, North Stoke, Nutbourne, Nuthurst, Parham, Partridge Green, Pulborough, Rackham, Rock, Rowhook, Rudgwick, Rusper, Sedgwick, Shermanbury, Shipley, Slinfold, Small Dole, Southwater, Storrington, Sullington, Thakeham, The Haven, Tisman's Common, Upper Beeding, Warminghurst, Warnham, Washington, Watersfield, West Chiltington, West Chiltington Common, West Grinstead, Wiggonholt, Wineham, Wiston, Woodmancote.

  Washington – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 28 km na wschód od miasta Chichester i 70 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1930 mieszkańców.North Stoke – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 18 km na wschód od miasta Chichester i 75 km na południowy zachód od Londynu.
  Codmore Hill – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 25 km na północny wschód od miasta Chichester i 65 km na południowy zachód od Londynu.West Sussex – hrabstwo ceremonialne i niemetropolitalne w południowo-wschodniej Anglii, w regionie South East England, położone nad Kanałem La Manche, w zachodniej części historycznego hrabstwa Sussex.
  Warto wiedzieć że... beta

  Coolham – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 32 km na północny wschód od miasta Chichester i 61 km na południe od Londynu.
  Nutbourne – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 26 km na północny wschód od miasta Chichester i 66 km na południe od Londynu.
  Wiston – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 30 km na wschód od miasta Chichester i 68 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 221 mieszkańców.
  West Chiltington Common – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 26 km na północny wschód od miasta Chichester i 67 km na południe od Londynu.
  Bramber – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 34 km na wschód od miasta Chichester i 71 km na południe od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 757 mieszkańców.
  Small Dole – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 37 km na wschód od miasta Chichester i 68 km na południe od Londynu.
  Storrington – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Horsham. Leży 25 km na wschód od miasta Chichester i 70 km na południe od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.897 sek.