Honorata Skarbek

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Honorata Skarbek, wcześniej występująca pod pseudonimem Honey (ur. 23 grudnia 1992 w Zgorzelcu) – polska piosenkarka, autorka tekstów i blogerka modowa.

Plejada.pl – polski serwis celebrycki należący do Grupy Onet, od 2012 kontrolowany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer Polska. Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (dawniej w TVN: Taniec z gwiazdami, ang. Strictly Come Dancing) – program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005 do 2011 roku, a od 2014 roku w Telewizji Polsat. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.

Młodość[ | edytuj kod]

Jest córką Bożeny i Mariusza Skarbków. Ma starszego o cztery lata brata, Pawła. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej pracowała w sklepie prowadzonym przez ojca.

Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.Certyfikaty sprzedaży w przemyśle muzycznym stanowią powszechnie stosowany na świecie system nagród za sprzedaż nagrań muzycznych.


Podstrony: 1 [2] [3] [4] [5]
Warto wiedzieć że... beta

Sunset – czwarty album studyjny Honoraty „Honey” Skarbek, który ukazał się 11 maja 2018 roku. Wydany został nakładem Universal Music Polska oraz Magic Records. Album zadebiutował na 27 miejscu zestawienia OLiS.
Piąta gala rozdania polskich nagród muzycznych Viva Comet Awards odbyła się 23 lutego 2012 roku, w warszawskiej Hali Expo XXI. Nominacje w jedenastu kategoriach zostały przedstawione 23 stycznia, a w porównaniu z poprzednią galą pojawiła się jedna nowa kategoria: Najwierniejszy Kibic, czyli Fan Roku. Nagrody w dziesięciu z nich zostaną przyznane na podstawie głosowanie na oficjalnej stronie, a wyboru Fana Roku dokona organizator gali. Głosowanie internetowe trwało od 23 stycznia do 22 lutego. Najwięcej nagród zdobyła Ewa Farna oraz zespół Video.
Michael Joseph Jackson (ur. 29 sierpnia 1958 w Gary w stanie Indiana, zm. 25 czerwca 2009 w Los Angeles) – amerykański muzyk, artysta estradowy, tancerz, kompozytor, autor tekstów i filantrop, którego kariera i życie osobiste stały się ważną częścią kultury masowej ostatnich czterech dekad. Znany jako jeden z najlepszych wykonawców muzyki pop i jeden z najpopularniejszych muzyków w historii, nazywany „Królem Popu”.
Polsat Sopot Festival 2014 – 49. edycja festiwalu muzycznego odbywającego się w sopockiej Operze Leśnej. Festiwal odbył się 22 i 23 sierpnia 2014 a organizatorami festiwalu byli Miasto Sopot i telewizja Polsat, która też transmitowała wydarzenie na żywo.
Szafiarki to społeczność internetowa, skupiająca przede wszystkim kobiety, prezentujące w internecie swój styl ubierania się poprzez publikację na blogi i portale swoich zdjęć w różnych zestawach ubrań.
The Black Eyed Peas (do 2003 „Black Eyed Peas” i ponownie od 2018) – amerykańska grupa hip-hopowa, powstała w Los Angeles w 1995 roku. W skład zespołu wchodzą: Will.i.am, Taboo i Apl.de.ap. W zespole od 1998 do 2000 występowała Kim Hill, a w latach 2003-2018 Fergie.
Motorola była międzynarodową firmą telekomunikacyjną założoną w 1928 roku, z siedzibą w Schaumburgu na przedmieściach Chicago (USA). Była spółką publiczną notowaną na giełdzie nowojorskiej (NYSE) (od 26 maja 1946) (symbol giełdowy: MOT), a w przeszłości także tokijskiej (od października 1988 do czerwca 2005) i Chicago Stock Exchange. 4 stycznia 2011 podzieliła się na dwie firmy, Motorola Mobility i Motorola Solutions.

Reklama