High Peak

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

High Peakdystrykt w hrabstwie Derbyshire w Anglii.

Padfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 68 km na północny zachód od miasta Derby i 250 km na północny zachód od Londynu.Buxton – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie East Midlands, w hrabstwie Derbyshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 24 112 osób.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Buxton
 • Chapel-en-le-Frith
 • Glossop
 • Hadfield
 • New Mills
 • Whaley Bridge
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Arnfield, Ashopton, Aston, Bamford, Birch Vale, Brosscroft, Burbage, Buxworth, Castleton, Charlesworth, Chinley, Combs, Derwent, Dove Holes, Edale, Furness Vale, Gamesley, Hague Bar, Harpur Hill, Hayfield, Higher Dinting, Hope, King Sterndale, Longdendale, Newtown, Old Glossop, Padfield, Peak Dale, Peak Forest, Rushop, Simmondley, Stanton in Peak, Thornhill, Tintwistle, Tunstead Milton, Tunstead, Woolley Bridge, Wormhill.

  Peak Forest – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 49 km na północny zachód od miasta Derby i 231 km na północny zachód od Londynu.Birch Vale – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 60 km na północny zachód od miasta Derby i 242 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Hadfield – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 69 km na północny zachód od miasta Derby i 251 km na północny zachód od Londynu.Furness Vale – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 59 km na północny zachód od miasta Derby i 241 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 1500 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Brosscroft – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 69 km na północny zachód od miasta Derby i 251 km na północny zachód od Londynu.
  Whaley Bridge – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 57 km na północny zachód od miasta Derby i 239 km na północny zachód od Londynu. Miasto liczy 6226 mieszkańców.
  Hague Bar – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 62 km na północny zachód od miasta Derby i 244 km na północny zachód od Londynu.
  Buxworth – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 57 km na północny zachód od miasta Derby i 239 km na północny zachód od Londynu.
  Chapel-en-le-Frith – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 54 km na północny zachód od miasta Derby i 236 km na północny zachód od Londynu. Miasto liczy 8821 mieszkańców.
  Burbage – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie High Peak. Leży 48 km na północny zachód od miasta Derby i 230 km na północny zachód od Londynu.
  Glossop - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Derbyshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 32 428 osób.

  Reklama