Guildford (borough)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Guildforddystrykt w hrabstwie Surrey w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 137 183 mieszkańców.

Ripley – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 35 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 2041 mieszkańców.Albury – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 42 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 1190 mieszkańców.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Guildford
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abbotswood, Albury, Artington, Ash Vale, Ash, Burntcommon, Burpham, Chilworth, Christmas Pie, Compton, East Clandon, East Horsley, Effingham, Fairlands, Farley Green, Flexford, Gomshall, Jacobs Well, Littleton, Merrow, Normandy, Ockham, Onslow Village, Peaslake, Pirbright, Puttenham, Ripley, Send Marsh, Send, Shackleford, Shalford, Shere, Stoughton, Tongham, Wanborough, West Clandon, West Horsley, Wisley, Wood Street Village, Worplesdon, Wyke.

  Wanborough – osada w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 49 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 319 mieszkańców.Ash – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 51 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 17 549 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Neighbourhood Statistics. [dostęp 2015-10-04]. [zarchiwizowane z tego adresu (2015-10-08)].
  Ash Vale – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 49 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 7326 mieszkańców.Flexford – osada w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 49 km na południowy zachód od centrum Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Ockham – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 33 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 384 mieszkańców.
  Pirbright – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 44 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 1374 mieszkańców.
  Wood Street Village – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 46 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 1718 mieszkańców.
  Peaslake – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 42 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 1421 mieszkańców.
  Fairlands – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 44 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 1444 mieszkańców.
  Compton – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 48 km na południowy zachód od centrum Londynu.
  Wisley – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Guildford. Leży 32 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 204 mieszkańców.

  Reklama