Gigolo (singel Eleny Paparizou)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

"Gigolo" – trzeci singel z albumu The Game of Love Eleny Paparizou. Piosenki do singla zostały nagrane w dwóch językach: greckim, angielskim i w grecko-angielskim wersji również. Wersja grecka to pierwszy utwór w albumie Iparhi Logos. Angielska wersja znajduje się na międzynarodowym albumie The Game of Love. Piosenka osiągnęła umiarkowany sukces w kilku japońskich stacjach radiowych z powodu pojawienia się albumu w sprzedaży.

Elena Paparizou, (gr.Έλενα Παπαρίζου, ur. 31 stycznia 1982 w Borås) – grecka piosenkarka, urodzona i wychowana w Szwecji, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji 2005 z utworem "My Number One".Lipiec – siódmy miesiąc w roku, według kalendarza gregoriańskiego, ma 31 dni. W Polsce lipiec jest najcieplejszym miesiącem.

Lista utworów[ | edytuj kod]

 • Single CD/digital download:
  1. "Gigolo" (Wersja angielska) - 3:24
  2. "Gigolo" (Wersja grecka) - 3:24
  3. "Gigolo" (Wersja singback) - 3:21


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  The Game of Love to pierwszy międzynarodowy album greckiej piosenkarki Eleny Paparizou. Po raz pierwszy został wydany w Grecji 25 października 2006 roku. To drugi album Paparizou wydany w Skandynawii. Cieszył się on dużym powodzeniem w Grecji i na Cyprze, osiągając status platyny w obu krajach, ale nie udało się to już w innych krajach.
  Iparhi Logos (grec. Υπάρχει Λόγος, ang. There Is a Reason) to drugi solowy i pierwszy oficjalny angielski album Eleny Paparizou, który został wydany w Grecji, Turcji, Niemczech, Austrii, Tajwanie, Szwajcarii, Japonii i na Cyprze. Album zawiera 29 piosenek na 2 CD. Znajdują się tam między innymi utwory "Mambo!", "Gigolo", a także 9 piosenek na żywo z jej występu podczas Mad Secret Concerts.

  Reklama