• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Gazeta.pl  Podstrony: [1] [2] 3 [4] [5]
  Przeczytaj także...
  Agora Spółka Akcyjna – polska, publiczna spółka prawa handlowego, notowana na giełdzie w Warszawie, prowadząca działalność mediową. Nazwa spółki pochodzi od greckiego określenia miejsca spotkań.Kinoplex – od 2011 roku nazwa polskiego serwisu VOD dostępnego pod adresem www.kinoplex.pl oferującego legalne oglądanie filmów online. Wcześniej polski operator kinowy powstały w 1995 roku.
  Poczta e-mail[ | edytuj kod]

  Gazeta.pl udostępnia użytkownikom darmową pocztę elektroniczną w domenie @gazeta.pl, która oparta jest na własnym systemie e-mailowym. 

  Serwisy ogłoszeniowe[ | edytuj kod]

  W ofercie grupy Gazeta.pl znajduje się kilka serwisów ogłoszeniowych, w tym serwis rekrutacyjny Goldenline.pl, motoryzacyjny Autotrader.pl oraz serwis z ogłoszeniami dotyczącymi przetargów, licytacji nieruchomości i ruchomości oraz ofert biznesowych Komunikaty.pl, a w latach 2008-2020 związany z rynkiem nieruchomości serwis Domiporta.pl i działający w latach 2002-2020 serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl.

  Gazeta Wyborcza” (oficjalny skrót GW) – wysokonakładowy, ogólnopolski dziennik społeczno-polityczny wydawany w Warszawie od 8 maja 1989 przez koncern mediowy Agora S.A.. „Gazeta Wyborcza” powstała na podstawie uzgodnień Okrągłego Stołu, początkowo jako organ prasowy NSZZ „Solidarność”, a po zerwaniu współpracy ze związkiem – jako niezależna gazeta. Redaktorem naczelnym pisma jest Adam Michnik.Blox - serwis blogów udostępniony społeczności internetowej przez wydawnictwo Agora, wydawcę Gazety Wyborczej w marcu 2004.


  Podstrony: [1] [2] 3 [4] [5]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.006 sek.