• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Fox Life  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Twisted (stylizowane na twiƨted) – amerykański serial dramatyczny, emitowany na kanale ABC Family. Pilot serialu miał premierę 19 marca 2013 po emisji finału 3 sezonu Słodkich kłamstewek, zaś regularna emisja zacznie się 11 czerwca 2013, wraz z premierą 4 sezonu Słodkich kłamstewek.Jess i chłopaki (New Girl, 2011-) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację Fox od 20 września 2011 roku. W Polsce nadawany jest na kanale Fox Polska od 13 sierpnia 2012 roku. Od 17 czerwca jest pokazyany w Fox Life.

  Fox Life – kanał telewizyjny, który był skierowany głównie do dorosłej publiczności. Stacja prezentowała najnowsze seriale, reality show oraz filmy wyprodukowane głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. 16 stycznia 2015 roku Fox Life zmienił nazwę na Fox Comedy.

  Emisja[ | edytuj kod]

  Polska[ | edytuj kod]

  Stacja pojawiła się w Polsce 4 stycznia 2007 roku. Na początku jej sygnał dostępny był wyłącznie dla widzów Cyfrowego Polsatu, jednak jak zapowiadał nadawca, prowadził on negocjacje z największymi operatorami kablowymi w kraju, a także z konkurencyjnymi platformami cyfrowymi. 10 września 2007 Fox Life został dołączony do pakietu komfortowego Cyfry+.

  Anatomia prawdy (ang. Body of Proof) jest amerykańskim dramatem medycznym. Serial telewizyjny twórców Christophera Murpheya "The Karate Kid, Matthew Grossa "Dirty Sexy Money" oraz Sunila Nayara "CSI: Miami" gdzie Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko", wciela się w główną rolę. W Polsce produkcja studia ABC, należącego do The Walt Disney Company, ma mieć premierę przed jej premierą amerykańską za pośrednictwem Fox Life. Od 3 stycznia 2013 serial pokazywany jest również na antenie TVP 1.Magia kłamstwa (ang. Lie to me) – amerykański serial telewizyjny pokazujący życie zawodowe dr. Cala Lightmana i jego kolegów z "The Lightman Group". Mają za zadanie "rozszyfrowywać" uczucia ludzi, wyrażane mową ciała.

  Kanał Fox Life nadawał zarówno znane kultowe seriale (m.in. Chirurdzy), a także premierowe odcinki głośnych seriali, jak Brzydula Betty i Gotowe na wszystko. W swojej ofercie stacja posiadał również seriale poruszające tematykę obyczajową i społeczną, przez niektórych uważane za kontrowersyjne (jak serial o lesbijkach Słowo na L). Kanał nadawał 18 godzin dziennie.

  Czas prawdy (ang. The Hour, 2011-2012) – brytyjski serial obyczajowy stworzony przez Abi Morgan. Wyprodukowany przez Kudos Film and Television.Lista ex (ang. The Ex List, 2008) – amerykański serial telewizyjny bazujący na izraelskim serialu The Mythological X. W USA nadawany był na kanale CBS od 3 do 24 października 2008 roku, natomiast w Polsce nadawany jest na kanale Fox Life od 6 września 2010 roku.

  Z powodu niskiej oglądalności emisja kanału w Polsce została zakończona, a 16 stycznia 2015 roku kanał przekształcił się w stację FOX Comedy.

  Pozostałe państwa[ | edytuj kod]

  W każdym kraju zawartość programowa kanału jest inna i dostosowana do potrzeb lokalnego rynku. Na przykład we Francji kanał ten jest adresowany przede wszystkim do kobiet i wprowadza swoich widzów w świat uczuć, namiętności, intryg i dramatu. W Polsce był on przygotowywany jako kanał filmowy dla entuzjastów seriali, które podbiły cały świat. Kanał Fox Life nadaje m.in. we Włoszech, w Japonii, Francji, Turcji, Portugalii, Bułgarii, krajach Beneluksu oraz w Ameryce Łacińskiej.

  Hope i Faith (tytuł oryginalny Hope & Faith) – amerykański serial telewizyjny. Serial był wyświetlany przez ABC w latach 2003-2006, a w Polsce przez Fox Life i Comedy Central Family.Ostry dyżur – (tytuł oryginalny ER) amerykański serial telewizyjny autorstwa Michaela Crichtona. Pokazuje pracę w fikcyjnym szpitalu County General Hospital w Chicago. Serial został wyprodukowany przez Constant C Productions i Amblin Television we współpracy z Warner Bros. Television Production, Inc..


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Miss Guided (2008) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację ABC od 18 marca do 3 kwietnia 2008 roku. W Polsce nadawany był na kanale Fox Life od 26 kwietnia 2010 roku.
  Ocalić Grace – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację TNT od 23 lipca 2007 r. W Polsce nadawany przez stację FoxLife od 25 listopada 2009 r.
  Prawie doskonali (ang. Less than Perfect, 2002-2006) – amerykański serial komediowy nadawany przez stację ABC od 1 października 2002 r. W Polsce nadawany przez stację FoxLife od 1 stycznia 2010 r.
  Czarodziejki (ang. Charmed) – amerykański serial fantasy, którego wszystkie osiem sezonów można było oglądać w telewizji The WB w USA, a w Polsce w telewizji Polsat, Hallmark, SciFi Universal i obecnie na Fox Life. Serial opowiada o najpotężniejszych na świecie dobrych czarodziejkach – siostrach Halliwell. Każda z nich posiada unikalną magiczną siłę, która dojrzewa i rozwija się w ciągu całego ich życia. Razem mieszkają w rodzinnej posiadłości i wykorzystują swe zdolności do walki z demonami i innymi siłami zła, które panoszą się na terenie San Francisco w Kalifornii.
  Czarownice z East Endu (ang. Witches of East End, od 2013) – dramatyczny amerykański, serial telewizyjny fantasy wyprodukowany przez Lifetime. Serial jest oparty na powieści Witches of East End autorstwa Melissy de la Cruz. Serial jest emitowany od 6 października 2013 roku na Lifetime. Stacja Lifetime zamówiła 22 listopada 2013 roku 2 sezon Witches of East End, który będzie się składał z 13 odcinków. W Polsce serial emitowany jest od 10 marca 2014 roku przez Fox Life
  Sekretny dziennik call girl (ang. Secret Diary of a Call Girl) – brytyjski serial telewizyjny nadawany przez stację ITV2 od 28 września 2007, a w Polsce nadawany przez stację FoxLife od 14 listopada 2008. Serial pozwala poznać kulisy życia ekskluzywnej prostytutki, która naprawdę mieszka i żyje w Londynie. Serial oparty jest na popularnym blogu anonimowej prostytutki znanej tylko jako Belle de Jour, która po wygraniu plebiscytu brytyjskiej gazety The Guardian na blog roku zdołała wydać dwie książki wydane w Wielkiej Brytanii i USA.
  Ale jazda! (ang. Carpoolers, 2007-2008) jest to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez DreamWorks Television, ABC Studios i 3 Arts Entertainment dla stacji ABC. Twórcą serialu jest Bruce McCulloch, natomiast za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.019 sek.