• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Fox - Polska  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Chicago Fire (2012-??) – amerykański serial obyczajowy stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Haasa. Wyprodukowany przez Universal Television i Wolf Films.Stumptown – amerykański serial telewizyjny, który jest luźną adaptacją komiksu o tym samym tytule autorstwa Grega Rucki, Matthew Southwortha i Justina Greenwooda. Serial emitowany był od 25 września 2019 do 25 marca 2020 na kanale ABC. W Polsce wyświetlany był od 3 lutego do 1 czerwca 2020 przez Fox.

  FOX – kanał telewizyjny, emitujący amerykańskie seriale produkowane przez wytwórnie z Hollywood m.in. przez 20th Century Fox Television.

  Historia[ | edytuj kod]

  Kanał wystartował 6 listopada 2010 o godzinie 20:00. Według zapowiedzi kanał pojawił się w dwóch wersjach SDTV i HDTV, jednak wersja SD pojawiła się dopiero 13 grudnia 2010 roku w lokalnej sieci kablowej z Grudziądza, TVSM. Pierwszymi operatorami oferującymi Fox HD zostali Cyfrowy Polsat oraz n. Sloganem stacji został „Fox. Bo chcesz więcej”. Od 24 stycznia 2011 kanał w wersji SD dostępny jest na platformie Cyfrowy Polsat, na pozycji 47. 19 marca 2017 wersja SD została usunięta z nc+ i Orange TV, pozostając w ofercie Cyfrowego Polsatu, sieci kablowych i IPTV.

  The Cape (2011) – amerykański serial telewizyjny stworzony przez Toma Wheelera dla National Broadcasting Company. Zadebiutował w amerykańskiej telewizji 9 stycznia 2011 roku.Jess i chłopaki (New Girl, 2011-) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację Fox od 20 września 2011 roku. W Polsce nadawany jest na kanale Fox Polska od 13 sierpnia 2012 roku. Od 17 czerwca jest pokazyany w Fox Life.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Kdabra - kolumbijski serial telewizyjny nadawany przez stację Cityvibe od 12 listopada 2009 roku. W Polsce nadawany jest na kanale FOX od 12 listopada 2010 roku. Stworzony przez Andrésa Gelósa.
  Fox Life – kanał telewizyjny, skierowany głównie do dorosłej publiczności. Stacja prezentuje najnowsze seriale, reality show oraz filmy wyprodukowane głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
  Drugie życie - (ang.Second Chance) amerykański serial telewizyjny (dramat kryminalny, science fiction) wyprodukowany przez Teakwood Lane Productions oraz 20th Century Fox Television. Serial został stworzony przez Michaela Cuesta na podstawie powieści Frankenstein autorstwa Mary Shelley. Second Chance będzie emitowany od 13 stycznia 2016 przez FOX. Serial nosił tytuł z The Frankenstein Code oraz Lookinglass 29 października 2015 roku, stacja FOX ogłosiła zmniejszenie liczby odcinków pierwszego sezonu z 13 na 11 odcinków
  Magia kłamstwa (ang. Lie to me) – amerykański serial telewizyjny pokazujący życie zawodowe dr. Cala Lightmana i jego kolegów z "The Lightman Group". Mają za zadanie "rozszyfrowywać" uczucia ludzi, wyrażane mową ciała.
  Hollywood – dzielnica miasta Los Angeles w Stanach Zjednoczonych i najważniejszy ośrodek amerykańskiej kinematografii. Słowo Hollywood jest używane jako skrótowa, popularna nazwa dla amerykańskiego przemysłu filmowo-telewizyjnego.
  Białe kołnierzyki (ang. White Collar) – amerykański serial telewizyjny produkowany dla stacji telewizyjnej USA Network, który zadebiutował na antenie 23 października 2009 roku. Obecnie emitowany jest czwarty sezon produkcji, który liczy 16 odcinków od 10 lipca 2012 roku.
  Rezydenci (ang.The Resident) – amerykański serial telewizyjny (dramat medyczny) wyprodukowany przez Fuqua Films, 3 Arts Entertainment, Up Island Films oraz 20th Century Fox Television, który twórcami są Amy Holden Jones, Hayley Schore i Roshan Sethi. Serial jest emitowany od 21 stycznia 2018 roku przez FOX.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.792 sek.