• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Forza Horizon 3  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.Otwarty świat zwany też piaskownica lub sandbox – jeden z typów projektowania gier komputerowych, opartych na piaskownicy. Termin ten służy też do określania gier, w których graczowi jest dostarczany świat, będący do odkrycia w stosunkowo dowolny sposób, bez sztucznych ograniczeń środowiska gry, z możliwością integracji z tym światem i bez liniowości rozgrywki.

  Forza Horizon 3 – komputerowa gra wyścigowa o otwartym świecie stworzona przez brytyjskie studio Playground Games. Akcja gry została osadzona w Australii.

  Rozgrywka[ | edytuj kod]

  Forza Horizon 3 oddaje do dyspozycji gracza otwarty świat zawierający wirtualne reprezentacje Surfers Paradise, Zatoki Byrona oraz innych miejsc. Gracz wciela się w rolę organizatora festiwalu. Celem gry jest pozyskanie jak największej liczby fanów, by była to największa i najlepsza tego typu impreza na świecie. W grze jest ponad 350 licencjonowanych samochodów do wyboru.

  Forza – seria wyścigowych gier komputerowych zapoczątkowana w 2005 roku grą Forza Motorsport, produkowana jest przez Turn 10 Studios i wydawana przez Microsoft Studios. Obecnie Forza Motorsport dzieli się na dwie osobne serie: Forza Motorsport i Forza Horizon, która powstała w 2012 roku i jest produkowana głównie przez firmę Playground Games. Gry-Online (zapis stylizowany GRY-OnLine) – polska strona internetowa poświęcona grom komputerowym. Strona została założona 1 stycznia 2001 jako serwis informacyjny. Jego redaktorem naczelnym jest Łukasz Malik. Siedziba redakcji znajduje się w Krakowie. Jedną z większych części serwisu jest Encyklopedia Gier. Wielka Encyklopedia Gier co roku (do 2009) była wydawana przez firmy Gry-OnLine S.A. i Axel Springer w wersji płytowej.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Reklama

  Czas generowania strony: 1.366 sek.