• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Forest of Dean - dystrykt

  Przeczytaj także...
  English Bicknor – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 26 km na zachód od miasta Gloucester i 176 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 406 mieszkańców.Blaisdon – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 14 km na zachód od miasta Gloucester i 164 km na zachód od Londynu.
  Hewelsfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 32 km na południowy zachód od miasta Gloucester i 175 km na zachód od Londynu.

  Forest of Deandystrykt w hrabstwie Gloucestershire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 81 961 mieszkańców.

  Joys Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 23 km na zachód od miasta Gloucester i 173 km na zachód od Londynu.Milkwall – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 27 km na zachód od miasta Gloucester i 174 km na zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Cinderford
 • Coleford
 • Lydney
 • Mitcheldean
 • Newent
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abenhall, Alvington, Awre, Aylburton, Beachley, Berry Hill, Blaisdon, Blakeney, Brierley, Broadwell, Brockweir, Bromsberrow, Churcham, Clearwell, Coalway, Drybrook, Dymock, Ellwood, English Bicknor, Flaxley, Gorsty Knoll, Hartpury, Hewelsfield, Huntley, Joys Green, Kempley, Lancaut, Littledean, Longhope, Lydbrook, Milkwall, Newland, Newnham, Parkend, Pillowell, Redbrook, Redmarley D'Abitot, Ruardean, Ruardean Hill, Ruardean Woodside, Rudford, Ruspidge, St Briavels, Sedbury, Soudley, Staunton, Staunton Coleford, Symonds Yat, Tidenham, Tutshill, Upleadon, West Dean, Whitecroft, Woodcroft, Woolaston, Yorkley.

  Beachley – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 40 km na południowy zachód od miasta Gloucester i 175 km na zachód od Londynu.Abenhall – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 17 km na zachód od miasta Gloucester i 168 km na zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Forest of Dean (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-19].
  Churcham – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 7 km na zachód od miasta Gloucester i 158 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 669 mieszkańców.Staunton – wieś i civil parish w Anglii, w Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. W 2011 roku civil parish liczyła 793 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Ellwood – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 27 km na południowy zachód od miasta Gloucester i 173 km na zachód od Londynu.
  Newland – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 30 km na zachód od miasta Gloucester i 177 km na zachód od Londynu.
  Awre – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 18 km na południowy zachód od miasta Gloucester i 162 km na zachód od Londynu.
  Kempley – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 21 km na północny zachód od miasta Gloucester i 171 km na zachód od Londynu.
  Woolaston – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 31 km na południowy zachód od miasta Gloucester i 173 km na zachód od Londynu.
  Symonds Yat – wieś w Anglii, w hrabstwie Herefordshire, na granicy z Gloucestershire, położone w Forest of Dean, nad rzeką Wye. Leży 24 km na południe od miasta Hereford i 178 km na zachód od Londynu.
  Dymock – wieś w Anglii, w hrabstwie Gloucestershire, w dystrykcie Forest of Dean. Leży 19 km na północny zachód od miasta Gloucester i 168 km na zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.04 sek.