F.E.A.R. 3

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

F.E.A.R. 3 (zapis stylizowany: F.3.A.R) – gra będąca połączeniem gatunków first-person shooter oraz survival horror wyprodukowana przez Day 1 Studios i wydana w 2011 roku przez WB Games. Jest to kontynuacja gry F.E.A.R. 2: Project Origin wydanej w 2009 roku.

Metacritic – amerykańska strona internetowa agregująca recenzje albumów muzycznych, gier komputerowych, filmów i seriali. Na podstawie ocen z recenzji zlicza średnią przedstawiającą przyjęcie danego medium przez krytyków. W 2005 stronę przejęło przedsiębiorstwo CNET Networks.F.E.A.R. – seria gier komputerowych z gatunku FPS wyprodukowanych przez Monolith Productions i Day 1 Studios. Zostały wydane przez firmy Vivendi i WB Games.

Fabuła[ | edytuj kod]

9 miesięcy po wydarzeniach z obu poprzednich gier, Point Man został schwytany przez Armacham i zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, ale jego brat – Paxton Fettel – pomaga mu uciec. Tworząc razem zespół starają się wydostać ze szpitala przez slumsy.

Ten artykuł opisuje ważne wydarzenia w 2011 roku w grach komputerowych i wideo. Zapoznaj się również z: Historia gier komputerowych.


Podstrony: 1 [2] [3]
Reklama