• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Ekipa z Newcastle  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Justin Drew Bieber (ur. 1 marca 1994) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor. Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida.Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.

  Ekipa z Newcastle (ang. Geordie Shore) – brytyjski program telewizyjny typu reality show. Premierowy odcinek został wyemitowany 24 maja 2011 roku na brytyjskim kanale MTV, zaś w Polsce pojawił się 8 stycznia 2012 roku na kanale MTV Polska. Jest to brytyjska adaptacja, wzorowana na amerykańskim programie reality show Ekipa z New Jersey.

  Sydney (wym. [ˈsɪdni]) – największe miasto Australii i Oceanii z liczbą ludności wynoszącą ponad 5,3 mln mieszkańców, także stolica stanu Nowa Południowa Walia. Założone w 1788 roku, Sydney jest znaczącym centrum finansowym, handlowym, transportowym, kulturalnym i turystycznym, mając status metropolii o znaczeniu globalnym. Metropolia jest także dużym węzłem komunikacyjnym z największym międzynarodowym lotniskiem w Australii, które obsłużyło prawie 42 milionów pasażerów w 2016 roku, i rozbudowaną siecią drogową i kolejową. Położone jest na wschodnim wybrzeżu nad Oceanem Spokojnym. Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.

  Program opowiada o grupie nieznajomych bohaterów, którzy wprowadzają się do nowego apartamentu na sześć tygodni, a każdy z nich będzie musiał rozpocząć nowy etap swojego życia. Kamery pokażą dosłownie wszystko: codzienne czynności, wielkie awantury, itp.

  Historia programu[ | edytuj kod]

  Program Ekipa z Newcastle został zamówiony w styczniu 2011 roku. W czerwcu 2011 roku dwa wakacyjne odcinki specjalne bazujące na Magaluf zostały potwierdzone jako specjalny zjazd. Dnia 15 sierpnia 2011 stacja MTV potwierdziła, że Ekipa z Newcastle dostała zamówienie na drugi sezon wraz z ośmioma pełnymi odcinkami. Dnia 7 grudnia 2011 roku potwierdził, że drugi sezon zostanie wyemitowany 31 stycznia 2012 roku. Po emisji specjalnych odcinków w Magaluf Greg Lake potwierdził, że odchodzi z programu i nie pojawi się w drugim sezonie. Na miejsce Grega do obsady dołączyli Rebecca Walker i Ricci Guarnaccio.

  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.20. gala rozdania nagród MTV Europe Music Awards odbyła się 11 listopada 2012 we Frankfurcie nad Menem. Galę prowadziła niemiecka modelka Heidi Klum.

  W drugim sezonie bohaterowie przeprowadzają się do Jesmond do nowego domu w zatwardziałym magazynie na obrzeżach miasta.

  Dnia 23 stycznia 2012 roku stacja MTV potwierdziła, że obsada Ekipy z Newcastle wyruszy do Cancún w Meksyku – osiem odcinków zostało sfilmowanych dla trzeciego sezonu. Trzeci sezon został sfilmowany wcześniej w marcu oraz wyemitowany na antenie MTV w czerwcu.

  Dnia 11 listopada 2012 roku obsada Ekipy z Newcastle wystąpiła gościnnie podczas gali MTV Europe Music Awards 2012, gdzie zaprezentowali oni nagrodę na najlepszego wokalistę roku, którą wygrał Justin Bieber.

  Meksyk (Meksykańskie Stany Zjednoczone, hiszp. México, Estados Unidos Mexicanos, Méjico, nah. Mēxihco) – kraj w Ameryce Północnej. Sąsiaduje ze Stanami Zjednoczonymi (na północy), z Oceanem Spokojnym (na zachodzie i południu), Zatoką Meksykańską i Morzem Karaibskim (na wschodzie) oraz z Gwatemalą i Belize (na południu i południowym wschodzie).MTV Polska – muzyczno-rozrywkowa stacja telewizyjna powstała 7 lipca 2000 roku z połączenia filii MTV na Europę oraz polskiej telewizji muzycznej Atomic TV.

  Dnia 10 stycznia 2013 roku stacja MTV potwierdziła, że piąty sezon Ekipy z Newcastle wyruszy wraz z obsadą w kilku lokalizacjach po drugiej stronie Europy jak Amsterdam, Barcelona, Praga czy Tignes. Produkcja piątego sezonu rozpoczęła się 14 listopada 2012 roku. Emisja piątego sezonu wyruszyła 19 lutego 2013 roku.

  Dnia 25 lutego 2013 roku zostało ujawnione, że szósty sezon zostanie sfilmowany w tym samym roku w Sydney w Australii oraz pokazany latem 2013 roku. Uczestnik programu Gaz ujawnił na Twitterze, że zdjęcia do szóstego sezonu rozpoczęły się 2 kwietnia. Jednakże, Charlotte była nieobecna od początku kręcenia filmu i dołączyła do pozostałych uczestników dnia 7 kwietnia. Dnia 28 maja 2013 roku zostało potwierdzone na oficjalnej stronie Facebooka, że szósty sezon programu rozpocznie się 9 lipca 2013 roku.

  Ekipa z New Jersey ("Jersey Shore") - amerykański program telewizyjny typu reality show. Premierowy odcinek został wyemitowany 3 grudnia 2009 roku na antenie MTV. Program opowiada o grupie 8 nieznajomych, którzy wprowadzają się do jednego domu i spędzają wspólnie wakacje na Jersey Shore. Drugi sezon opowiada to tej samej grupie, tym razem już przyjaciół, którzy w ucieczce przed zimnem spędzają wolny czas w Miami. Sezon trzeci to powrót do Jersey Shore. W czwartym sezonie, którego premiera miała miejsce 4 sierpnia 2011, Ekipa z Jersey Shore przenosi się do Włoch. Stacja MTV zapowiedziała już także emisję piątego sezonu na 2012 rok. Premiera szóstego,jak i ostatniego sezonu odbyła się w tym samym roku.Cancún - miasto położone w północnej części stanu Quintana Roo, w Meksyku, na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Nazwa pochodzi prawdopodobnie od Kaan kuum, co w języku Majów oznacza "gniazdo węży". Dzisiejsza pisownia, to fonetyczny zapis tego słowa po hiszpańsku. Cancún jest siedzibą władz gminy Benito Juárez.

  Dnia 5 lipca 2013 roku zostało ogłoszone, że odbędzie się siódmy sezon Ekipy z Newcastle, którego zdjęcia rozpoczęły się 26 czerwca 2013 roku. W czasie kręcenia serii zostało ujawnione, że Holly i Vicky zostały aresztowane w nocy w klubie pod zarzutem napaści na modelkę podczas kręcenia filmu. Po rzekomym incydencie, stacja MTV ujawniła, że kręcenie siódmej serii Ekipy z Newcastle zostały tymczasowo zawieszone w oczekiwaniu na dalsze dochodzenia. 12 lipca 2013 roku zostało potwierdzone, że Sophie została usunięta z programu za użycie obraźliwego zachowania w nocy, gdzie Holly i Vicky zostały aresztowane. Holly Hagan została oczyszczona dnia 21 sierpnia 2013 roku.

  MTV (skrót od Music Television) to najpopularniejsza stacja muzyczna na świecie, należąca obecnie do MTV Networks, wchodzącej w skład Viacomu. Stację odbierać można za pośrednictwem telewizji satelitarnych i naziemnych oraz sieci kablowych.Reality show – typ programów telewizyjnych, w których z reguły występują osoby wcześniej niezwiązane zawodowo z telewizją. Osoby te w założeniu mają zachowywać się „naturalnie” przed kamerą w sztucznie zaaranżowanej, niekiedy ekstremalnej, sytuacji. Wiele z programów ma postać konkursu.

  Dnia 13 sierpnia 2013 roku zostało ogłoszone, że do siódmego sezonu dołączy nowa osoba, która jak się później okazuje jest to Marnie Simpson. Zostało ogłoszone również, że emisja siódmego sezonu rozpocznie się 17 września 2013 roku.

  Dnia 22 sierpnia 2013 roku Charlotte dołączyła do dwunastej edycji programu reality show Celebrity Big Brother do domu Wielkiego Brata i ostatecznie zwyciężyła w programie 14 września 2013 roku.

  Dnia 22 października 2013 roku Holly wskazała, że siódmy sezon nie był ostatnim i że kolejne sezony będą nakręcone. Zdjęcia do ósmego sezonu rozpoczęły się 25 marca 2014 roku, natomiast emisja ruszy 22 lipca 2014 roku razem z dwoma nowymi uczestnikami, Aaronem Chalmersem i Kylem Christie.

  Magaluf (hiszp. Magalluf) - hiszpańska miejscowość na Balearach, na Majorce, w comarce Serra de Tramuntana, w gminie Calvià.

  Dnia 15 maja 2014 roku Gaz, zdradził, że powstanie dziewiąty sezon Ekipy z Newcastle, a jego nagrywanie rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia 2014 roku.

  Emisja dziewiątego sezonu rozpocznie się 28 października 2014, krótko po zakończeniu ósmej serii. W trailerze najnowszej serii występuje Vicky, jako "Queen V". Odbędzie się także dziesiąty sezon Ekipy z Newcastle, do którego odbywają się castingi na nowych uczestników. Nagrywanie dziesiątego sezonu rozpoczęło się 2 listopada 2014 roku.

  28 października 2014 roku, tuż przed premierą dziewiątej serii, Vicky ogłosiła, że odchodzi z programu i nadchodzący 9. sezon jest jej ostatnim.

  17 listopada 2014 roku, MTV ogłosiło, że dziesiąty sezon Ekipy z Newcastle będzie ostatnim, w którym pojawi się James, po tym jak postanowił on odejść z programu.

  Podstrony: 1 [2] [3]
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.954 sek.