• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • E7 - trasa europejska  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Oloron-Sainte-Marie – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Akwitania-Limousin-Poitou-Charentes, w departamencie Pireneje Atlantyckie.Zuera – miasto i gmina, znajdująca się w prowincji Saragossa w regionie Aragonia w Hiszpanii, 25 km na pn. od Saragossy.
  Galeria[ | edytuj kod]
 • Wnętrze tunelu Somport na granicy Francji z Hiszpanią w ciągu trasy E7

 • Tunel Somport E7 - Francji

 • Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Organizacja Narodów Zjednoczonych: Declaration on the construction of main international traffic arteries signed at Geneva on 16 September 1950 / Declaration sur la construction de grandes routes de trafic international signee a Geneve le 16 septembre 1950 (fr. • ang.). treaties.un.org, 1951. [dostęp 2017-12-01].
  2. Hegi Gyula, Domokos György: EUROPE L'EUROPE EUROPA ЕВРОПА Road atlas Atlas Routier Autoatlas АТЛАС автомобильных дорог. Budapeszt: Cartographia Budapest, 1981. ISBN 963-350-412-0.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Kraków (łac. Cracovia, niem. Krakau) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa małopolskiego, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i pod względem powierzchni.
  Kilometr (symbol: km) – powszechnie stosowana wielokrotność metra, podstawowej jednostki długości w układzie SI. Dokładniej, kilometr to 1000 metrów. Stowarzyszona i dość często używana jednostka powierzchni to kilometr kwadratowy (symbol: km²), a objętości – kilometr sześcienny (symbol: km³).
  Radom – miasto na prawach powiatu w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, położone nad rzeką Mleczną.
  Czeski Cieszyn (czes. Český Těšín, niem. Tschechisch Teschen) – miasto we wschodniej części Czech, w kraju morawsko-śląskim, siedziba gminy z rozszerzonymi uprawnieniami. Leży na Pogórzu Śląskim, nad Olzą. Współczesne administracyjne pojęcie „miasto Czeski Cieszyn” odnosi się do lewobrzeżnej części, stanowiącego pod względem przestrzennym i społecznym jedną całość, ośrodka miejskiego, którego część prawobrzeżna należy do Polski i nosi oficjalną nazwę „Cieszyn”.
  Nueno – gmina w Hiszpanii, w prowincji Huesca, w Aragonii, o powierzchni 147,24 km². W 2011 roku gmina liczyła 567 mieszkańców.
  Forlì – miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Emilia-Romania, jest stolicą prowincji Forlì-Cesena. Patronem Forli jest św. Peregryn Laziosi (patron chorych na raka).
  Ferrara – miasto w północnych Włoszech, w regionie Emilia-Romania, w prowincji Ferrara, ok. 50 km na NNW od Bolonii, nad rzeką Pad, która płynie 5 km na północ od centrum. Według danych na rok 2004 gminę zamieszkuje 130 461 osób (322,9 os./km²).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.016 sek.