Craven

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cravendystrykt w hrabstwie North Yorkshire w Anglii.

Otterburn – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 73 km na zachód od miasta York i 311 km na północny zachód od Londynu.Barden – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 56 km na zachód od miasta York i 303 km na północny zachód od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Bentham
 • Grassington
 • Settle
 • Skipton
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Aire View, Airton, Appletreewick, Arncliffe, Austwick, Barden, Beamsley, Beckermonds, Bordley, Brackenbottom, Bradley, Broughton, Buckden, Burnsall, Burton in Lonsdale, Calton, Carleton, Clapham, Coniston Cold, Cononley, Cowling, Cracoe, Cray, Cross Hills, Draughton, East Marton, Elslack, Embsay, Eshton, Farnhill, Foxup, Gargrave, Giggleswick, Glusburn, Greenhow, Halton East, Halton Gill, Halton West, Hanlith, Hartlington, Hawkswick, Hebden, Hellifield, Hesleden, Hetton, High Birkwith, Horton in Ribblesdale, Hubberholme, Ingleton, Kettlewell, Kildwick, Kilnsey, Kirkby Malham, Langcliffe, Lawkland, Linton, Litton, Long Preston, Lothersdale, Malham, Masongill, Nappa, Otterburn, Oughtershaw, Rathmell, Rylstone, Stainforth, Starbotton, Sutton-in-Craven, Swinden, Thornton-in-Craven, Thornton in Lonsdale, Thorpe, Threshfield, Tosside, West Marton, Wharfe, Wigglesworth, Winterburn, Yockenthwaite.

  Bradley – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 61 km na zachód od miasta York i 297 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1160 mieszkańców.West Marton – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 71 km na zachód od miasta York i 304 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 60 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Wharfe – osada w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 93 km na zachód od miasta York i 334 km na północny zachód od Londynu.Aire View – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 62 km na zachód od miasta York i 296 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Elslack – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 68 km na zachód od miasta York i 301 km na północny zachód od Londynu.
  High Birkwith – osada w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 85 km na zachód od miasta York i 332 km na północny zachód od Londynu.
  Hellifield – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 75 km na zachód od miasta York i 311 km na północny zachód od Londynu.
  Bentham - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie Yorkshire and the Humber, w hrabstwie North Yorkshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 3 000 osób.
  Cray – osada w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 72 km na północny zachód od miasta York i 328 km na północny zachód od Londynu.
  Beamsley – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 53 km na zachód od miasta York i 298 km na północny zachód od Londynu.
  Starbotton – osada w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Craven. Leży 69 km na zachód od miasta York i 323 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama