• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • City of York  Podstrony: [1] 2 [3]
  Przeczytaj także...
  Nether Poppleton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 6 km na północny zachód od miasta York i 284 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2077 mieszkańców.Heworth Without – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Ryedale. Leży 5 km na północny wschód od miasta York i 283 km na północ od Londynu.
  Civil parishes[ | edytuj kod]
 • Acaster Malbis, Askham Bryan, Askham Richard, Bishopthorpe, Clifton Without, Copmanthorpe, Deighton, Dunnington, Earswick, Elvington, Fulford, Haxby, Heslington, Hessay, Heworth Without, Holtby, Huntington, Kexby, Murton, Naburn, Nether Poppleton, New Earswick, Osbaldwick, Rawcliffe, Rufforth with Knapton, Skelton, Stockton-on-the-Forest, Strensall with Towthorpe, Upper Poppleton, Wheldrake i Wigginton.
 • Przypisy[ | edytuj kod]

  Dunnington – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na wschód od miasta York i 279 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 3194 mieszkańców.Acaster Malbis – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na południe od miasta York i 274 km na północ od Londynu.


  Podstrony: [1] 2 [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Askham Richard – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 9 km na południowy zachód od miasta York i 278 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 273 mieszkańców.
  Upper Poppleton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 6 km na północny zachód od miasta York i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1961 mieszkańców.
  Kexby – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 10 km na wschód od miasta York i 277 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 194 mieszkańców.
  Fulford – civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 3 km na południe od miasta York i 278 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2595 mieszkańców.
  Wheldrake – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 11 km na południowy wschód od miasta York i 271 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1909 mieszkańców.
  Wigginton – wieś i civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 2 km na wschód od miasta York i 280 km na północ od Londynu. W 2011 roku civil parish liczyła 3610 mieszkańców. Wigginton jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Wichintun.
  Rawcliffe – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 4 km na północny zachód od miasta York i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 5407 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.018 sek.