• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • City of York  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Nether Poppleton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 6 km na północny zachód od miasta York i 284 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2077 mieszkańców.Heworth Without – wieś w Anglii, w hrabstwie North Yorkshire, w dystrykcie Ryedale. Leży 5 km na północny wschód od miasta York i 283 km na północ od Londynu.

  York – dystrykt (unitary authority) w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire w Anglii.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Haxby i York


 • Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Dunnington – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na wschód od miasta York i 279 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 3194 mieszkańców.
  Acaster Malbis – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na południe od miasta York i 274 km na północ od Londynu.
  Askham Richard – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 9 km na południowy zachód od miasta York i 278 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 273 mieszkańców.
  Upper Poppleton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 6 km na północny zachód od miasta York i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1961 mieszkańców.
  Kexby – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 10 km na wschód od miasta York i 277 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 194 mieszkańców.
  Fulford – civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 3 km na południe od miasta York i 278 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2595 mieszkańców.
  Wheldrake – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 11 km na południowy wschód od miasta York i 271 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1909 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.808 sek.