City of Bradford

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Bradforddystrykt metropolitalny w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire w Anglii.

Esholt – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 14 km na północny zachód od miasta Leeds i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1495 mieszkańców.Cullingworth – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 24 km na zachód od miasta Leeds i 284 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 2759 mieszkańców.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Bingley
 • Bradford
 • Denholme
 • Ilkley
 • Keighley
 • Shipley
 • Silsden
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Addingham, Allerton, Apperley Bridge, Baildon, Ben Rhydding, Burley in Wharfedale, Burley Woodhead, Clayton, Cottingley, Crossflatts, Cullingworth, Eastburn, Esholt, Gilstead, Harden, Haworth, Lumbfoot, Menston, Oakenshaw, Oxenhope, Queensbury, Sandy Lane, Scholes, Stanbury, Steeton with Eastburn, Thornton, Tong, Wilsden, Wrose.

  Burley in Wharfedale – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 19 km na północny zachód od miasta Leeds i 289 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 5865 mieszkańców.Ben Rhydding – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 22 km na północny zachód od miasta Leeds i 291 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Clayton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 18 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 15 191 mieszkańców.Bingley - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie Yorkshire and the Humber, w hrabstwie West Yorkshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 28 817 osób.
  Warto wiedzieć że... beta

  West Yorkshire – hrabstwo ceremonialne i metropolitalne w północnej Anglii, w regionie Yorkshire and the Humber. Hrabstwo obejmuje silnie zurbanizowany obszar w zachodniej części historycznego hrabstwa Yorkshire.
  Burley Woodhead – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 18 km na północny zachód od miasta Leeds i 287 km na północny zachód od Londynu.
  Baildon – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 16 km na zachód od miasta Leeds i 283 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 15 368 mieszkańców.
  Stanbury – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 29 km na zachód od miasta Leeds i 287 km na północny zachód od Londynu.
  Lumbfoot – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 29 km na zachód od miasta Leeds i 287 km na północny zachód od Londynu.
  Queensbury – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 20 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 8718 mieszkańców.
  Gilstead – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Bradford. Leży 19 km na zachód od miasta Leeds i 284 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama