Chichester (dystrykt)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Chichesterdystrykt w hrabstwie West Sussex w Anglii.

Up Marden – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 12 km na północny zachód od miasta Chichester i 84 km na południowy zachód od Londynu.Halnaker – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 6 km na północny wschód od miasta Chichester i 83 km na południowy zachód od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Chichester
 • Midhurst
 • Petworth
 • Selsey
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alfold Bars, Apuldram, Balls Cross, Barlavington, Bedham, Bepton, Bignor, Birdham, Bosham, Bosham Hoe, Boxgrove, Bury, Byworth, Charlton, Chithurst, Coates, Cocking, Colworth, Compton, Didling, Donnington, Dumpford, Duncton, Earnley, Eartham, Easebourne, East Dean, East Harting, East Lavant, East Lavington, East Marden, East Wittering, Ebernoe, Egdean, Elsted, Elsted and Treyford, Fernhurst, Fishbourne, Fittleworth, Funtington, Graffham, Halnaker, Hammer Bottom, Hammer, Harting, Heyshott, Hunston, Hurst, Ifold, Iping, Kirdford, Linch, Linchmere, Lodsworth, Loxwood, Lurgashall, Merston, Milland, North Marden, North Mundham, Northchapel, Nutbourne, Nyewood, Oving, Plaistow, Rake, Rogate, Runcton, Selham, Sidlesham, Singleton, South Ambersham, South Harting, South Mundham, Southbourne, Stedham, Stedham with Iping, Stopham, Stoughton, Sutton, Tangmere, Tillington, Treyford, Trotton, Up Marden, Upperton, Upwaltham, Walderton, West Burton, West Dean, West Harting, West Itchenor, West Lavington, West Marden, West Thorney, West Wittering, Westbourne, Westhampnett, Wisborough Green.

  South Ambersham – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 17 km na północ od miasta Chichester i 71 km na południowy zachód od Londynu.Rake – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 23 km na północ od miasta Chichester i 74 km na południowy zachód od Londynu.
  Fernhurst – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 24 km na północ od miasta Chichester i 66 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2765 mieszkańców.Petworth - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie South East England, w hrabstwie West Sussex. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 2 775 osób.
  Warto wiedzieć że... beta

  Linch – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 23 km na północ od miasta Chichester i 69 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 78 mieszkańców.
  Tillington – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 20 km na północny wschód od miasta Chichester i 68 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 501 mieszkańców.
  Cocking – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 13 km na północ od miasta Chichester i 76 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 459 mieszkańców.
  Charlton – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 9 km na północ od miasta Chichester i 79 km na południowy zachód od Londynu.
  Bedham – osada w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 22 km na północny wschód od miasta Chichester i 67 km na południowy zachód od Londynu.
  West Dean – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 8 km na północ od miasta Chichester i 81 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 425 mieszkańców.
  Kirdford – wieś w Anglii, w hrabstwie West Sussex, w dystrykcie Chichester. Leży 27 km na północny wschód od miasta Chichester i 61 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 912 mieszkańców.

  Reklama