City of Chelmsford

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Chelmsford (borough))
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

City of Chelmsforddystrykt w hrabstwie Essex w Anglii.

Buttsbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 12 km na południowy zachód od miasta Chelmsford i 40 km na północny wschód od Londynu.Roxwell – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 7 km na zachód od miasta Chelmsford i 45 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1043 mieszkańców.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Chelmsford
 • South Woodham Ferrers
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Baddow Park, Battlesbridge, Bicknacre, Boreham, Broomfield, Buttsbury, Chignal St James, Chignall Smealy, Danbury, Downham, East Hanningfield, Ford End, Galleywood, Good Easter, Great Baddow, Great Waltham, Highwood, Howe Green, Little Baddow, Little Waltham, Margaretting, Mashbury, Pleshey, Ramsden Heath, Rettendon, Roxwell, Sandon, South Hanningfield, Stock, West Hanningfield, Widford, Woodham Ferrers, Writtle.

  Stock – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 9 km na południe od miasta Chelmsford i 44 km na północny wschód od Londynu.Mashbury – osada w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 8 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 47 km na północny wschód od Londynu.
  Galleywood – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 5 km na południe od miasta Chelmsford i 47 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 5757 mieszkańców.Little Waltham – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 8 km na północ od miasta Chelmsford i 54 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 1,278 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Rettendon – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 11 km na południowy wschód od miasta Chelmsford i 50 km na wschód od Londynu.
  Woodham Ferrers – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 11 km na południowy wschód od miasta Chelmsford i 54 km na wschód od Londynu, koło miasta South Woodham Ferrers.
  Boreham – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 6 km na północny wschód od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu.
  Danbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 8 km na wschód od miasta Chelmsford i 55 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 6500 mieszkańców.
  Howe Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 6 km na południowy wschód od miasta Chelmsford i 51 km na północny wschód od Londynu.
  Widford – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 4 km na południowy zachód od miasta Chelmsford i 46 km na północny wschód od Londynu.
  Great Baddow – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Chelmsford. Leży 3 km na południowy wschód od miasta Chelmsford i 50 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 14 000 mieszkańców.

  Reklama