Calderdale

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Calderdaledystrykt metropolitalny w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire w Anglii.

Ogden – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 23 km na zachód od miasta Leeds i 279 km na północny zachód od Londynu.Halifax – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie West Yorkshire, nad rzeką Hebble, na południowy zachód od miasta Leeds.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Brighouse
 • Elland
 • Halifax
 • Hebden Bridge
 • Mytholmroyd
 • Sowerby Bridge
 • Todmorden
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Bailiff Bridge, Barkisland, Blackley, Blackshaw, Boothtown, Boulder Clough, Chiserley, Clifton, Copley, Cornholme, Cragg Vale, Eastwood, Greetland, Hebden Royd, Heptonstall, Hipperholme, Holywell Green, Illingworth, King Cross, Lightcliffe, Luddenden, Luddenden Foot, Mankinholes, Midgley, Mixenden, Norland, Northowram, Norwood Green, Ogden, Old Town, Ovenden, Portsmouth, Rastrick, Ripponden, Rishworth, Shelf, Shibden, Southowram, Sowerby, Sowood, Stainland, Triangle, Walsden, Warley Town, West Vale.

  Blackshaw – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 36 km na zachód od miasta Leeds i 282 km na północny zachód od Londynu.Walsden – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 39 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Hipperholme – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 20 km na południowy zachód od miasta Leeds i 272 km na północny zachód od Londynu.Illingworth – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 23 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Clifton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 18 km na południowy zachód od miasta Leeds i 268 km na północny zachód od Londynu.
  Sowood – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 27 km na południowy zachód od miasta Leeds i 267 km na północny zachód od Londynu.
  Rastrick – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 20 km na południowy zachód od miasta Leeds i 268 km na północny zachód od Londynu.
  Warley Town – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 26 km na zachód od miasta Leeds i 274 km na północny zachód od Londynu.
  Sowerby – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 28 km na zachód od miasta Leeds i 273 km na północny zachód od Londynu.
  Norwood Green – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 19 km na południowy zachód od miasta Leeds i 272 km na północny zachód od Londynu.
  Luddenden – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 27 km na zachód od miasta Leeds i 276 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama