• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Broadland

  Przeczytaj także...
  Beeston St Andrew – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 7 km na północny wschód od miasta Norwich i 165 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 39 mieszkańców.Postwick with Witton – gmina (civil parish) w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Składa się z dwóch wsi: Postwick oraz Witton. Leży 7 km na wschód od miasta Norwich i 163 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 323 mieszkańców.
  Sprowston – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 4 km na północny wschód od miasta Norwich i 162 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 14 027 mieszkańców.

  Broadlanddystrykt w hrabstwie Norfolk w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 124 646 mieszkańców.

  Attlebridge – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 14 km na północny zachód od miasta Norwich i 160 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 122 mieszkańców.Honingham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 14 km na zachód od miasta Norwich i 154 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 342 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Acle
 • Aylsham
 • Reepham
 • Wroxham
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alderford, Attlebridge, Beeston St Andrew, Beighton, Belaugh, Blickling, Blofield, Booton, Brampton, Brandiston, Brundall, Burgh and Tuttington, Buxton with Lammas, Buxton, Cantley, Cawston, Coltishall, Crostwick, Drayton, Felthorpe, Fishley, Foulsham, Freethorpe, Frettenham, Great Witchingham, Great and Little Plumstead, Guestwick, Hainford, Halvergate, Hassingham, Haveringland, Hellesdon, Hemblington, Hevingham, Heydon, Honingham, Horsford, Horsham St Faith, Horsham St Faith and Newton St Faith, Horstead with Stanninghall, Lamas, Lingwood and Burlingham, Little Witchingham, Marsham, Morton on the Hill, Old Catton, Oulton, Postwick with Witton, Rackheath, Ranworth, Reedham, Ringland, Salhouse, Salle, South Walsham, Spixworth, Sprowston, Stratton Strawless, Strumpshaw, Swannington, Taverham, Themelthorpe, Thorpe St Andrew, Tuttington, Upton with Fishley, Upton, Weston Longville, Whitlingham, Wood Dalling, Woodbastwick.

  Wroxham – miasto w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 12 km na północny wschód od miasta Norwich i 170 km na północny wschód od Londynu. Miasto liczy 1532 mieszkańców.Halvergate – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 20 km na wschód od miasta Norwich i 169 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 468 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Broadland (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-21].
  Aylsham - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie East of England, w hrabstwie Norfolk. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 5504 osób.Frettenham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 10 km na północ od miasta Norwich i 167 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 727 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Haveringland – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 15 km na północny zachód od miasta Norwich i 164 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 187 mieszkańców.
  Guestwick – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 26 km na północny zachód od miasta Norwich i 165 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 135 mieszkańców.
  Cantley – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 16 km na wschód od miasta Norwich i 164 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 677 mieszkańców.
  Ranworth – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 15 km na północny wschód od miasta Norwich i 171 km na północny wschód od Londynu.
  Salle – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 21 km na północny zachód od miasta Norwich i 166 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 50 mieszkańców.
  Coltishall – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 12 km na północ od miasta Norwich i 170 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 1405 mieszkańców.
  Weston Longville – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie Broadland. Leży 15 km na północny zachód od miasta Norwich i 158 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 303 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.009 sek.