Basingstoke and Deane

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Basingstoke and Deanedystrykt w hrabstwie Hampshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 167 799 mieszkańców.

Charter Alley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 33 km na północny wschód od miasta Winchester i 74 km na zachód od Londynu.Pamber Heath – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 38 km na północny wschód od miasta Winchester i 71 km na zachód od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Basingstoke
 • Tadley
 • Whitchurch
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Adbury, Aldern Bridge, Ashe Warren, Ashford Hill, Ashford Hill with Headley, Ashley Warren, Ashmansworth, Axford, Axmansford, Baughurst, Bishop’s Green, Bradley, Bramley, Brimpton Common, Broadmere, Brown Candover, Burghclere, Charter Alley, Chineham, Cliddesden, Cole Henley, Deane, Dummer, East Woodhay, Ecchinswell, Ellisfield, Ewhurst, Farleigh Wallop, Hannington, Hare Warren, Hartley Wespall, Headley, Heath End, Herriard, Highclere, Hurstbourne Priors, Ibworth, Kingsclere, Laverstoke, Litchfield, Little London, Lower Woodcott, Mapledurwell, Mapledurwell and Up Nately, Mortimer West End, Moundsmere, Newnham, Newtown, North Waltham, Oakley, Oakridge, Old Basing, Overton, Pamber, Pamber End, Pamber Green, Pamber Heath, Preston Candover, Quidhampton, Ramsdell, St Mary Bourne, Sherborne St John, Sherfield on Loddon, Silchester, Steventon, Tufton, Tunworth, Up Nately, Upton Grey, Viables, Weston Corbett, Weston Patrick, Winslade, Wolverton Common, Wolverton, Woolton Hill, Wootton St Lawrence.

  Moundsmere – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 24 km na północny wschód od miasta Winchester i 77 km na południowy zachód od Londynu.Adbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 35 km na północ od miasta Winchester i 84 km na zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Basingstoke and Deane (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24]. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-10-03)].
  Mapledurwell – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 34 km na północny wschód od miasta Winchester i 68 km na południowy zachód od Londynu.Weston Corbett – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 31 km na północny wschód od miasta Winchester i 70 km na południowy zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Wolverton Common – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 32 km na północny wschód od miasta Winchester i 78 km na zachód od Londynu.
  Broadmere – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 26 km na północny wschód od miasta Winchester i 76 km na południowy zachód od Londynu.
  Wolverton – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 32 km na północny wschód od miasta Winchester i 78 km na zachód od Londynu.
  Heath End – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 36 km na północny wschód od miasta Winchester i 75 km na zachód od Londynu.
  Chineham – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 35 km na północny wschód od miasta Winchester i 69 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 7003 mieszkańców.
  Cliddesden – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 28 km na północny wschód od miasta Winchester i 74 km na południowy zachód od Londynu.
  Hannington – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Basingstoke and Deane. Leży 29 km na północ od miasta Winchester i 81 km na zachód od Londynu.

  Reklama