• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Anthony Michael Hall  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Personalidade: Anthony Michael Hall (EUA) (port.). InterFilmes.com. [dostęp 2017-12-17].
  2. Anthony Michael Hall Biography (1968-) (ang.). Film Reference. [dostęp 2017-12-17].
  3. Anthony Michael Hall (cz.). ČSFD.cz. [dostęp 2017-12-17].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Anthony Michael Hall w bazie IMDb (ang.)
 • Anthony Michael Hall w bazie Filmweb
 • Anthony Michael Hall w bazie Notable Names Database (ang.)
 • Liczą się tylko Frankliny (ang. All About the Benjamins) – niemiecko-amerykańska komedia sensacyjna z 2002 roku w reżyserii Kevina Braya.Edgar Allan Poe (ur. 19 stycznia 1809 w Bostonie, w stanie Massachusetts, zm. 7 października 1849 w Baltimore, w stanie Maryland) – amerykański poeta, nowelista, krytyk literacki i redaktor. Przedstawiciel romantyzmu w literaturze amerykańskiej. W jego twórczości dominowały wątki fantastyki i horroru. Zapoczątkował gatunek noweli kryminalnej (Zabójstwo przy Rue Morgue, Złoty żuk). Stworzył także pierwszą w literaturze postać detektywa – C. Auguste’a Dupina.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji.
  Ekipa – amerykański serial telewizyjny. Jest to komedia obyczajowa, która miała swoją światową premierę 18 lipca 2004 r.
  Piraci z Krzemowej Doliny – amerykański film biograficzny z 1999 roku w reżyserii Martyna Burke. Film zrealizowano na podstawie dwóch książek – Paula Freibergera "Fire in the Valley" oraz Michaela Swaine "Fire in the Valley".
  Filmweb (filmweb.pl) – największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb.com (na dzień 18 października 2012 roku) zawiera informacje o 517 560 filmach, 38 727 serialach, 10 491 grach i 1 636 554 ludziach filmu). Zawiera filmy ze 187 krajów, 9 byłych, 2 kraje, które zmieniły swoją nazwę na inną i 14 części należących do innych krajów (4 nieuznawane państwa, 5 autonomii, 1 byłą autonomię i 4 terytoria zależne).
  Z premedytacją - (ang.Murder in the First) dramat kryminalny, amerykański, serial telewizyjny wyprodukowany przez TNT Original Productions. Twórcami serialu są Steven Bochco i Eric Lodal. Serial jest emitowany od 9 czerwca 2014 roku przez stację TNT 13 września 2014 roku, stacja zamówiła 2 sezon serialu W Polsce serial jest emitowany od 6 października 2015 przez TNT. 13 listopada 2015 roku , stacja TNT zamówiła 3 sezon serialu
  Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.
  William Henry Gates III (ur. 28 października 1955) – amerykański przedsiębiorca, filantrop oraz współzałożyciel, główny architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft. Podczas swojej kariery w Microsofcie obejmował stanowiska dyrektora generalnego oraz głównego architekta oprogramowania i pozostaje największym indywidualnym udziałowcem przedsiębiorstwa z ponad 9 procentami akcji zwykłych..

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.816 sek.